Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

tetszik egy lány régen egy osztályba jártunk aztán megpróbáltam felvenni vele a kapcsolatot.Eléggé elcsesztem az első beszélgetést azóta még párszor beszéltünk de nem volt semmi.Most megint egy suliba fogunk járni és nem tudom mit csináljak mert megőrülnék ha valaki mással látnám.

lehetőleg értelmes válaszokat


2011. aug. 24. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
hát hajts rá, mondd, hogy örülök, hogy itt láthatlak meg mindent, addig ne a fejedből verd ki hanem máshol :D
2011. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
előző: ajj én is azt akartam írni hogy verje ki máshonnan.. xD
2011. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Schubell ***** válasza:

2 Dolgot tehetsz. Vagy ráhajtasz, vagy elfelejted.


A második kicsit bonyolultabb.. De megtehető.

Mível nem volt köztetek semmi, ezért ajánlom, inkább mozdulj ki haverokkal, és légy társaságba.. Próbálj meg nem rá gondolni, és csajozz be =/ Legalábbis.. probálj meg.

2011. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsót kiegészíteném +1 dologgal. Keresel valaki mást aki még nála jobban is tetszik.
2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tom ez elég hülyén fog hangzani de nem sikerült volt csajom mióta kidobott de közben is rá gondoltam.

Volt akit-e miatt veszítettem el mert rossz nevet mondtam.

Randira meg nem merem elhívni főleg (amellett hogy nem tudom van-e barátja) hogy megint egy suliba fogunk járni...

különben nem tudom mi lehetne mert mikor utána még beszéltünk akkor nem hoztam fel a témát és elég jól elvoltunk.

2011. aug. 25. 15:34
 6/8 T.T.Z. ***** válasza:

Hívd el randira, ha van pasija úgy legalább megtudod.

Vagy szedjél fel másik lányt és szólítsd mindig más neveken úgy nem olyan feltűnő(nálam bevált :) ). De inkább az elő lehetőséggel próbálkozz.

2011. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sztbali ***** válasza:
Elhívhatod randizni. Legfeljebb kiderül mi van vele. ne törődj azzal ami régen volt. Változnak az emberek.
2011. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húzogasd a nyakad, és akkor kiverheted a fejedből:)
2011. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!