Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem fogom tudni kiverni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom tudni kiverni a fejemből őt?!

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, pár éve ismertem meg, és azóta borzasztóan szerelmes vagyok belé. Ő ezt nem viszonozza, de még csak sejtése sincs róla hogy szeretem. (tudom ez némi magyarázatot kívánna, de ne kérjétek hogy magyarázzam el) Szóval a mai napig nagyon vonzódok hozzá... Soha nem fogom tudni kiverni a fejemből?
2011. aug. 9. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolat = érzelem. Már biztos telt el gondolat úgy, hogy nem gondoltál rá. Így nem is éreztél felé semmit, nem volt rossz kedved emiatt. Szóval lehet magad sajnáltatni, ha az jobban esik. De ez annyira butaság. Egyszerűen nem gondolsz rá és kész. Ha meg akarod akkor mond el neki, nem fog a sült galamb a szádba repülni.
2011. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
napod* lol
2011. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "sosem" egy kicsit nagy szó, de ha jól érzékelem, ez részedről nem is igazán szerelem, inkább mondjuk rögeszme. Próbálj meg nem rá koncentrálni, ilyen sok ideig nagyon nehéz elviselni a viszonzatlan szerelmet.

Vagy: mondd meg neki, mit érzel, ha visszautasít, akkor is könnyebb lesz továbblépni.


22L

2011. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a rögeszme addig megmarad,amíg :

a.) be nem teljesül véletlenül vele

b.)nem találsz egy olyan lányt,akibe szerelmes leszel és azzal össze is jössz


Ezek a saját tapasztalataim.Amint beteljesül és megkapod,már nem lesz olyan érdekes.Viszont amíg nem történik valami az életedben,addig nem tudod majd kiverni őt a fejedből.Én 4,5év után tudtam kiverni valakit a fejemből teljesen :) Azóta sok mindent megtapasztaltam már!

2011. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csajozz, lógj a haverokkal, próbáld meg úgy nézni a dolgot, hogy még több milliárd csaj csak arra vár, hogy járj vele!
2011. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!