Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akármi történik, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akármi történik, a barátom mindenről arra következtet, hogy nem szeretem őt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez elég hosszú lesz.

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, ő pesti, én meg vidéki, de Pesten tanulok. Eleinte minden tök jó volt, de pár hete megváltozott minden. Egyik héten nem értem rá találkozni vele, mert több témazárót írtam, és tanulnom kellett. Előtte mondtam neki, hogy most nem fogok ráérni, erre azzal jött, hogy őt bántja, hogy nem vele foglalkozom, hanem tanulok egész nap. Ezen össze is vesztünk kicsit, de aztán kibékültünk. Utána beteg lettem, és két hétig nem mentem fel Pestre a suliba. Nagyon hiányzott a barátom, de őt ez nem érdekelte, totál kiakadt, hogy mi az, hogy most megint két hétig nem megyek Pestre, olyanokat mondott, hogy szerinte a betegségemet kihasználva nem találkozom vele, meg biztos nem is szeretem, és direkt örülök is, hogy nem kell vele találkoznom. 39 fokos lázzal nem ültem egész nap a gép előtt, úgyhogy azt is megkaptam, hogy kerülöm őt, mert sose vagyok fent msnen. Aztán ezt megbeszéltük normálisan, meg is értette, bocsánatot kért, és azt hittem, nem lesz több gond. De most két napig megint nem tudtam msnre menni, és folyamatosan olyan e-maileket írt, hogy ne csináljam ezt vele, mondjam meg neki ha be akarom fejezni, mert utálja a bizonytalanságot. Pedig össze se vesztünk, meg semmi ilyesmi nem volt már azóta. Fogalmam sincs, honnan szedte, hogy szakítani akarok vele. Kicsit már kezd elegem lenni belőle, hogy állandóan ok nélkül drámázik, és sose kérdezi meg tőlem, hogy tényleg úgy van-e, ahogy gondolja, vagy csak bebeszéli magának, hanem rögtön megvádol mindenfélével. Tényleg egy csomószor megbeszéltük már ezt, és megígérte mindig, hogy abbahagyja a vádaskodást, de mindig minden kis dologból azt szűri le, hogy már nem szeretem. Nagyon szeretem őt tényleg, de ebből már elegem van, hogy nem lehet vele soha normálisan beszélgetni, mert mindig ezzel jön, akármit csinálok. Hogy érjem el, hogy ne gondoljon ilyen marhaságokat?


2009. ápr. 8. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Valóban elég hosszú lett.
2009. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
szakits vele.
2009. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

előszőr magadban értsd meg hogy miért vagy vele...

de azért akármennyire betegség meg elfoglaltság még a heti 1 is belefér...én is elmentem azért akit szerettem, de 3hónap után itt kár szerelemről beszélni...neki nő kell aki kinyalja a seggét, neked meg ha jól vettem le szükséged sincs pasira mert ellennél nélküle is, talán kicsit később egy komolyabb

2009. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!