Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam valamit az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam valamit az ismerkedési időszakban, már 3 hete azon bánkódom hogy miért tettem? Éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés

nagyon rámozdultam a csajra túlzásba vittem a dolgot, túl hamar akartam eljutni a dugás részhez, pedig már majdnem ott voltam hogy kimondom hogy "szeretlek" és ekkor lépett a csaj hogy neki ez sok.és nem akar


az elején minden más volt ,jobban és érdeklődött felém mint én ő felé.


és én csak önmagam adtam nem fogtam vissza magam semmikor sem, a csaj meg rájött hogy nagyon "szexéhes" vagyok(gondolom én) és lepattintott


most meg napi 15x fut át rajtam az a gondolat hogy "milyen hülye voltam".. de legalább tudom már hogy a következőnél még csak hasonlót sem szabad csinálni.


történt már veletek ilyen? sztoryt is írhatnátok:)

18f


2011. aug. 4. 19:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. ha most bejönne a szobámba és bocsánatot kérne nagyon boldog lennék .lehet hogy nagyon sokáig együtt lennék, de egyébként foggalmam nincs

az a gáz hogy múltkor már megbeszéltünk egy találkát ,de "elvileg megbetegedett". meg haverom mondta hogy van vmi csávó akire rég óta vágyik de sosem lehetett az övé. kicsit el megy ilyenkor a csajtól a kedvem


tényleg vágyom rá.ugyanakkor kell nekem kapcsolat és ezis kicsit húzza az agyam hogy nem is ő kell nekem annyira hanem egy kapcsolat


de ha meg döntenem kéne hogy ő legyen vagy senki akkor nyilván azt mondom hogy én tökre bírnám ha vele lehetnék


ami még nagy gondot jelent hogy nagy bennem a félelem hogy személyes beszélgetéskor is azt mondaná hogy én már nem érdeklem őt.persze egyszer sem mondott ilyet személyesen annyira nem bátor szerintem.xd

2011. aug. 7. 23:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Ember. Áhh.. Te komolyan olyan szinten vagy agyilag mint egy ovis.

Még ha ő kérne bocsánatot? Te cseszted el nem ő. Te vitted túlzásba. Neked kéne bocsánatot kérni tőle... Neked nem kapcsolat kell, meg nem ez a lány, hanem fel kéne nőnöd végre. Gondolkodj már el magadon.

2011. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem tudod a részleteket ezért írsz ilyeneket. már túl tettem magam rajta. néha még eszembe jut ,de úgysem lett vna hosszúéletű ez az egész. ő piás,elzüllött típus. én másra vágyom. tényleg nem kell oltogatnod.de ha gondolod csináld:)
2011. aug. 13. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!