Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány, aki szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki szereti a céltudatos, komoly fiúkat, akinek vannak élet céljai, már most a jövője megalapozásán dolgozik, akinek nem a bulizás a fontos? (18F)

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pontosan, nincs sok barátom. Hát igen. A vezetők. Csak az semmindegy milyen, de én biztos vagyok abban, hogy olyan leszek, hogy nem nézek le senkit, és ha én nagyon gazdag leszek, és esetleg találkozok egy hajléktalannal, nem fogom lenézni, velem egyenrangúnak fogom tekinteni, mert ő is ugyanollyan ember. Barátnő kérdésre visszatérve, bár lenne egy lány, az biztos, hogy nagyon boldoggá tenném őt.
2011. aug. 5. 13:54
 12/23 anonim ***** válasza:
Igen, én is szeretem az ilyen férfiakat, mert én magam is ilyesmi vagyok....
2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
És lenne kedve valakinek beszélgetni? MInden téma érdekel. Kíváncsi vagyok a korombeliek véleményére sok dologban.
2011. aug. 5. 14:10
 14/23 Zuperapuka ***** válasza:
Ugyan férfi vagyok, de nagyon becsülöm az olyan embereket, mint te, mivel magam is ilyen vagyok, sok sikert!
2011. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Becsülöm az ilyet! Én is ilyen vagyok, csak lány kiadásban. : )
2011. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ilyen lány vagyok, mint amit leírtál... 16éves és szívesen beszélgetek, ha írsz... :)
2011. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én is szívesen beszélgetek veled, ha írsz :)

16/L

2011. aug. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen lány. Én is ilyen vagyok. A baj csak az hogy a saját korosztályunkban valljuk be sajnos elég ritka ez a felfogás a fiúk körében. A legtöbben nem tudják mit akarnak, csak ellébecolnak, bulizgatnak. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy ki az aki nem anyuci meg apuci pénzét szórja a discoban minden hétvégén, hanem pl elmegy diákmunkázni. Tisztelet a kivételnek.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy rengeteg lány van aki olyan pasira vágyik amit te is leírtál, csak sajnos kevesen vannak az ilyen pasik, legalábbis 17-22 éves korosztályban.

20/L

2011. aug. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Van. De a jövője megalapozása közben nem megy oda bulizni, ahová te sem, tehát nehezen fogtok összeismerkedni. Javaslom, készíts több feliratos pólót ezzel a kérdéssel, és csak azt hordd egy ideig! A céltudatosság jegyében...
2011. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nekem is vannak ilyen ismerőseim...25 évesen úgy néznek ki mint ahogy én fogok 15 év múlva majd (35 vagyok)... 18 évesen még lazulni próbálj... mellékesen nem itt, ilyen szöveggel kell barátnőt keresni... de okos húzás XD
2011. aug. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!