Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes kitartani csupán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kitartani csupán a kedvezőbb körülmények miatt egy ilyen kapcsolat mellett?

Figyelt kérdés

Leírom a problémámat:

Nekem olyan tesóm van, hogy nem szeret dolgozni, amennyire csak teheti, kihasznál mindenkit, aki a környezetében van.

Amíg otthon laktam, én tartottam el és még véletlenül se akart elmenni dolgozni.

Megismerkedtem egy fiúval, akit ő nagyon nem csípett, hogy bekavarjon közöttünk, fogta, meglopott mindkettőnket.

Mikor az eset történt, éreztem, egy percig nem maradok otthon, így aztán összeköltöztünk a fickóval.

Ám ekkor ismertem ki, milyen is ő valójában?

Féltékeny, de olyan szinten, hogy mikor rátör, engem mindenféle k--nak lehord, kiszolgáltatja magát, csúnyán beszél velem, a tetejében pedig csavarog mindenfelé, mint a hülyegyerek.

35 éves lesz, de nem nőtt be a feje lágya.

Haza nem akarok változatlanul menni a tesóm miatt, de őt se bírom már sokáig.


2009. ápr. 10. 00:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az anyagiak miatt nem tudok mozdulni, de ezt nem részletezem tovább, mert szerintem leírtam érhetően, hogy nem tehetem meg, hogy önállósodjam..

Azért írtam ki a kérdést, hogy kommenteket kapjak arról, mi a fontosabb egy ember életében: a szerelem - e vagy az anyagi biztonság?

Mert mellette legalább nem kell télen fagyoskodni, a lakás fenntartása pár ezer Ft, a szülei anyagilag segítenek, mégse jutunk egyről a kettőre.

Mondjuk a fizuját én kezelem, ezzel sincs gond, én azonban szeretnék valaki mást helyette, aki kicsit kedvesebb hozzám, és mellesleg, akivel az ágyban is jobb.

A gáz csak ott van, hogy hosszútávon nem tudom a bizonyos 3. előtt titokban tartani, hogy párom van, holott már kinőttem ezt a kapcsit, más felé is nyitnék, de mivel - gyakorlatilag - ki vagyok szolgáltatva neki a lakás miatt, így nagyon meg kell gondolnom mikor és ki miatt fogok magam mögött mindent égetni.

Erről várok véleményeket, ki, hogy látja?

Köszke.

2009. ápr. 10. 21:32
 12/13 A kérdező kommentje:

Még annyival kiegészíteném, hogy ha őt itt (kellene )hagy(n)om és vissszamennék a vidéki putriállapotba, ugyanott tartanék, ahol másfél éve:

12 óra folyamatos műszakba jártam gyárba robotolni a szalag mellé ( mert vidéken az ember örül, ha segédmunkásnak kell, holott 3 szakmám van, csak gyakorlatom nincs egyikben sem... ), a pénzem elment a házunk fenntartására ( anyám a férjével lakott külön, a melóhelyre egyedül kaját hozott be, azzal segített ), a tesóm, meg röhögött a markába, és élt úgy, mint a kiskirály.

Még a gépemhez se engedett oda, mikor hazajöttem holtfáradtan, holott én fizettem a netet.

Egy hapival ismiztem meg, akivel aztán egy hétvégén, mikor lejött hozzám, a jégverem „szobában” aludtunk, gondolhatjátok, hogy enyhén szólva hanyagolt a későbbiekben...

Na, ezek fényében lövöm ki, mint lehetőséget a hazaköltözést.

2009. ápr. 10. 21:49
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha egzisztenciálisan jobb helyzetben vagy ezáltal a kapcsolat által, tarts ki, de közben azért - "fű alatt" - nyiss más pasik felé is, és ha úgy látod, majd anno, hogy lesz kiért "égetni magad mögött" mindent, lépj!

Inkább az ész 100x és a jobb, kényelmesebb életmód, mint nyomorogni egy életen keresztül

( Tőled független okok miatt – nekem legalábbis ez jött le az általad leírtak alapján ) , mert bizony a szoc.nyomor kivetül az ember magánéletére is.

Légy rafkós, jobban jársz!

Ennyi szívás után – amit leírtál – én sem lennék különb.

Sajnos ez nem az az ország, ahol az átlag fizetésből - úgy, hogy sehonnan nem kap az ember semmi segítséget – csak úgy fel tudja vállalni a totális autonomiát.

2009. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!