Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? Vagy hülyén fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Vagy hülyén fogom fel a dolgokat?

Figyelt kérdés
A párommal régebben naponta szexeltünk,volt hogy többször is. Most pedig mindig van valami oka,hogy miért ne. Fáradt,fáj a lába,hányingere van stb. Van hogy csak azt mondja,hogy nem kell azt mindig.Most két hétig nem szexeltünk,és mikor végre lehetőség volt rá,akkor egy egy perces menetet kaptam,majd megint szarul volt. Mással van,vagy neki elég ennyi? Mért talál ki hülye indokokat?Kicsit irreális,hogy mindig pont akkor van rosszul nem?
2011. aug. 7. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Fasza, hogy mindenki szexmániás barmoknak tartja a férfiakat és ha nem akarnak egy nap hatszor dugni, akkor már gondok vannak. Miért vannak?

Mi lenne, ha egyszerűen rákérdeznél, hogy mi a helyzet és még mielőtt elkezdenél hülye összeesküvés elméleteket gyártani és vádaskodni, elgondolkozhatnál, hogy esetleg a hiba a te készülékedben van.

2011. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
68%

én úgy érzem itt nem az a legnagyobb probléma, hogy nincs szex... hanem az, hogy te kielégíted őt, ő meg téged nem. és aztán lehet itt meleg meg magas páratartalom meg lehet tényleg valami betegsége van... de azért na! ha én kielégítem a partneremet, akkor valamit ő is tegyen már az ügy érdekében! nem kell dugni, van keze is, nyelve is.

persze lehet csak rossz időszaka van, de ez hosszabb távon nagyon nem kóser, beszélj vele!

2011. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!