Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság! Ez még az?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság! Ez még az? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

legjobb barátom egy csaj, 16 éves, és azért tettem fel ezt a kérdést, mert vannak néha olyanok hogy csak ámulok...:)

sok-sok ölelés, egyre gyakoribb váratlan puszik ( pl.voltam náluk és elment előttem majd megfogta az arcom és rányomott egy nagyon nagy cuppanós puszit, ami hihetetlenül jól esett )

2 hete elutazott nemrég jött haza...nekem nagyon hiányzott a csaj, nemvagyok szerelmes, de nemtudom, hogy ezmég belefér-e a barátság zónába...szal nembírtam ki és felhívtam 2-3 naponta felhívtam egyszerűen hallanom kellett a hangját, aztán amikor hazajött, kérte h talizzunk, mert nembírt volna ki még 1 napot nélkülem, nagyon sokáig ölelkőztünk és modnta hogy én voltam az egyetlen aki felhívta stb...nekem egyébként bejön, mindennek megfelel, nagyon szép csajszi, teste is jó, és ami nekem a legfontosabb a szem...a szeme is csillog amikor rámnéz, volt mikor a bókolgatásaimtől pirult is...

én 17/F vok, és nincs barátnőm


2011. aug. 8. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézd....mindenkinek mást jelent a barátság.....van akinek a szex is belefér :/ van akinek az ölelés is sok.....
2011. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ez annyira egyértelmű h bejössz neki :) kérdezd meg h mit érez.. jobb tisztázni mielőtt túl késő, mert rá mehet a barátságotok... L/16
2011. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is bejössz neki, szerintem beszéljétek meg és járjatok! :)


29/F

2011. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

elmondtam neki, hogy tlaán már-már mintha más éreznék iránta...de nem vagyok szerelmes....aztmondta örül h őszinte vagyok vele, és ne győzködjem arról hogy nem szeretem ( szal szerintem lehet hogy tudja )aztmondja, legyünk csak barátok, az idő majd eldönti...

ezmár gáz ha egy csaj eztmondja?

2011. aug. 8. 10:24
 5/12 anonim ***** válasza:

én is azt mondom h bejössz neki. sőt, ezzel h felhívtad 2-3 naponta elég rendesen benyaltad magad nála :D éreztetted vele h fontos vagy neki...

kérdezz rá h ő mit érez.

attól ne félj h tönkre fogod tenni a barátságot, hiszen ez csak egy kérdés (egyenlőre) :)

2011. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerelem van,csak még ti sem tudtok róla... =)))
2011. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen, azt is modnta hogy fontos nekem, úgyérzi, ha nem így lenne, nemhívtam volna fel, és mondta hogy énis a legjobb barátja lettem, mert van egy lánybarátja akikkel nagyon jó barátok, de azt mondta h ő meg egyszersem hívta fel, én vizsont igen, ami nagyon jól esett neki

köszönöm a válaszokat

2011. aug. 8. 10:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne akard felcimkézni a kapcsolatotokat, csak élvezd úgy, ahogy van. Amiket leírtál, nagyon klassz, és sok jót sejtet.
2011. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 welee ***** válasza:

nincs olyan hogy fiú lányok barátnők.

a srác mindig megakarja dugni a lányt.

max ha csúnya akkor nem, vagy mégis ha részegek XD

szerintem jöjjetek össze ........

2011. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen gáz, hogy a csaj ezt mondja, már pedig azért, mert miattad van. olyan visszahúzódó vagy, nemhogy belemennél a dolgokba, helyette arra utalsz, hogy inkább maradjon gy, ne legyen semmi. közben te is tudod, hogy nem ezt akarod, 17 évesen miért vagy ilyen félénk, és miért nem tudsz egy jó nagy esélyt adni a dolgoknak?
2011. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!