Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen gyáva?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki teccik de nem merem neki megmondani!!!Nagyon félek h nem teccem neki pedig már azt is mondta h jó csaj vagyok meg cicának és szivemnek nevez!!!De azt még nem mondta h bejövök neki!!!:(

Addig eljutottunk h azt tudja h teccik nekem valaki az osztályából de nem tudja h ő!!!Mert elég jóban vok vele és a barátságunk is tönkre mehetne és azt télleg nem akarom!!! :\'(


2009. ápr. 10. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos lenne tudni, hány évesek vagytok, ez sokat segítene:)
2009. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Először is írj kevesebb felkiáltójellel vazzeg.

Neked ha azt mondják hogy cica meg szívem nem elég meggyőző, hogy tetszel neki? Ezt a "félek hogy a barátság blablabla" sablonszöveget meg nem tudom ki találta ki, de legszívesebben lelőném. Baromság, láttam már elutasítani így olyan lehetőségeket, ahol tudtam, hogy a felek egymásnak lettek teremtve. Szerintem döntsd el mit akarsz, mert valószínűleg magad sem tudod még. Ha úgy döntesz ragadd meg a lehetőséget. Egy barátságot meg csak úgy lehet elcseszni, ha éretlenek vagytok és haragban váltok el (nem ez a normális eset, bármennyire is ez a jellemző)...ennyi

2009. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én 13 ő meg 15
2009. ápr. 10. 22:10
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Mért kéne megmondani?Ha nem veszi észre az rég rossz.Ez tényleg így működik,hogy bejelentjük,hogy járunk,és akkor járunk?Valami más női taktika kéne,hogy Ő mondja először.Érj hozzá véletlenül,vagy szándékosan.Jó,hogy mindig a nő választ,de hagyjuk meg már a fiuknak,hogy azt higgyék,hogy ők választottak.
2009. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jól van na nyugi!!!Szerintem nem leszünk szarban mert ő nem olyan de ...azért mégis!!!És ha nem teccene a SAJÁT unokatesómnak is a srác akk tudnám h IGENIS járni akarok vele de ez így mindjárt más!!! :S
2009. ápr. 10. 22:12
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom én már nagyon sok jelet adtam arra h teccik nekem!Meg is mondtam neki h az ő osztályában van valaki!De nem tűnt fel neki :(
2009. ápr. 10. 22:14
 7/15 anonim ***** válasza:

" Először is írj kevesebb felkiáltójellel vazzeg."

Meg írd ki rendesen a szavakat. Olyan nincs, hogy 'h'. Többiről nem is beszélve.

2009. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

baz.+ kur.ára jól esik beleszólni az írási szokásaimba???

úgy írok ahogy akarok!!!semmi közöd hozzá értve vok???

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

h h h h h h h h h h h h h h h h

2009. ápr. 11. 12:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy tolmácsot kaphatnék? A '+'-jel és két 'h' között elvesztem. Nem válaszolok addig amíg le nem lesz fordítva. Értve vagyok?
2009. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért ez érdekes.Te kérdezel.Kérdésed kusza, zavaros, olvashatatlan.Elsőre olvasva azt hittem 7 éves vagy.És még Te vagy felháborodva,ha kicsit megpróbálnak lenevelni erről a gügyügő stílusról.
2009. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!