Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jó a nőknek semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó a nőknek semmi?

Figyelt kérdés

miért van az hogy egy nőt kb úgy meg lehet szerezni h nem teszek semmit és hiába teszek meg utána mindent (nem pénzügyileg) de elvesztem. Megy a hitegetés hogy milyen "tökéletes" vagy meg mennyire szeretlek meg megbízok benned stb aztán dobnak vmi semmitmondó indok miatt... nem sajnálkozni akarok , nem is tartom magam nagyra de nem értem a logikáját ennek. Ha valaki azt állítja hogy szeret és meg is teszek érte mindent miért dob ki? ( és ráadásul nem partyk*rvákról van szó mert annyi eszem van h olyanoktól nem akarok komoly kapcsolatot)

17/F


2011. aug. 9. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha tudnád a választ nobel díjat kapnál.
2011. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
:)) Jo kerdes . Nalam ish volt man igy :P Szerintem sok neki ez a dolog h igy szeretlek ugy szeetlek :) Es megunja vagy ugy erzi h megfulassztod a szeretetedel :)
2011. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek az van a génjében, hogy uralkodjon rajtuk egy férfi, durván fogalmazva, megalázzák őket. Na...ha valaki "túl kedves" lesz, azaz férfi nyelven normális lesz egy lánnyal/nővel, akkor azt megunják, és így elhagyják egy idő után. Ez van, állatok ők is, úgy mint mi. Béke
2011. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bazzzzzzeg!!!! Akkor most jelölve leszek idén a Nobelre? Ideje volt,true.
2011. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

próbálom megérteni a nőket de egyszerübb lenne ha a rák ellenszerét kutatnám... :D

am azt tudom magamrol hogy eléggé ragaszkodó típus vagyok de papucsnak nem éppen vagyok nevezhető :D de bármilyen is vagyok v nem csak rolam , bárki másrol legyen szó mindig vmi más kell nekik

2011. aug. 9. 17:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretett csak kihasznált vagy egy kicsit jó voltál neki aztán megunt. A lányok is tudnak szemetek lenni elég rendesen.. 18L
2011. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért kell nekik más, mert mások érdekesebbek. Ez van, ha valakit megunnak a nők, akkor azt lecserélik, de a fiúkák is ilyenek. Ez van.
2011. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
legtöbb lány mondjuk a szeret szó jelentésével sincs tisztában(tisztelet a kivételnek). 53nőből 2volt akit szerettem , értük feladtam mindent volt amelyiknek az életét mentettem meg de aztán egyszer csak hopp semmi. 1ik nap ezt mondják másik nap már azt. a megunás dologban lehet valami de az viszont érezhető és észrevehető lenne a másik meg h miért nem mondják akkor a szemembe?
2011. aug. 9. 17:18
 9/19 anonim ***** válasza:

Ne a nőket hibáztasd. A pasikat ugyan olyan nehéz megérteni. És általában ha elhagynak valakit annak oka van, kivéve ha valami ribancról van szó akinek nincsenek érzelmei és csak kúrogat összevissza, meg kihasznál, stb...

Engem pl az előző barátom olyan szinten túlszeretett, h nem tudtam elmenni egy étterembe a családommal mert hívogatott sms-eket küldözgetett h hiányzok neki és nem bírja nélkülem, pedig csak pár órája búcsúztunk el. Én ettől a falra másztam. Hagy legyen már magánéletem.

2011. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jahm és amikor közöltem vele telefonon, hogy bocsi most nem érek rá, akkor megsértődött és hisztizett. Aztán elég durván kidobtam.
2011. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!