Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó a nőknek, hogy 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a nőknek, hogy 3-4 hónapig ismerkednek, és akkor csak húzzák a dolgokat, és lehet nem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés
Nem lenne egyszerűbb 2hetese 1 hónapos ismerkedés után dönteni?...
2011. aug. 13. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
De könnyebb lenne. De nem úgy működnek a nők, ahogy te gondolod :D Ki akarják deríteni nem csak a szexre kelleneke. Persze vannak nimfók is. Szal sztem ezért.
2011. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én például képtelen lennék olyan fiúval járni, akibe nem vagyok szerelmes. Mindig is komoly kapcsolatba kezdtem csak bele, ahol már a kezdetektől fogva közös jövőt tervezhettünk... Meg se csókoltam soha senkit, akibe nem voltam szerelmes... Viszont szerelembe esni nem olyan könnyű, néha hetek, hónapok kellenek hozzá...

Az első barátommal pl. 3 éve ismertük egymást, mikor beleszerettem, mint utóbb kiderült, ő már szerelmes volt 1 ideje belém...

A mostani barátomba viszont szinte 1. látásra belezúgtam, végül is 3 hétnyi randizás után jöttünk össze... De Vele is úgy, hogy már akkor a közös családunkról (is) beszélgettünk, s ennek lassan 4 éve, az érzések pedig még mindig nem halványultak...

Persze sok nő van, aki csak szereti húzni a pasikat, vagy több vasat tart a tűzben...

De szerintem nem én vagyok az egyetlen lány a világon, aki csak akkor kezd kapcsolatba, ha szerelmes, ahhoz pedig idő kell- ha pedig hiába telik az idő, nem esik szerelembe, akkor inkább befejezi a dolgot.

20/L

2011. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ígyvan. Én sem azért jönnék össze valakivel hogy csak a szexre keljek neki..milyen már az..bár ha csak azt akarja a pasi, az rögtön kiderül, ha ilyen történne velem nyilván azonnal otthagynám. Én a legfontosabbnak a szeretetet, gyengédséget, hűséget tartom. A világért sem feküdnék le olyan valakivel aki egy szexmániás érzelmek nélküli köcsög. Sosem tennék olyat amit a jövőben nagyon megbánnék..
2011. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hát nem tudom nekem eddig 3bőnőm volt..2-3-3,5 éves kapcsok....mind1ikkel első találkozón történt a csók...és nem húztuk egymás idejét,mert úgy gondoltuk nincs értelme...valaki vagy tetszik-szimpatikus(belsőre),vagy nem...Én nem vagyok híve az x hónapos ismerkedéseknek...mert sztem akkor mind 2 fél csak húzza 1más idejét,ha mégse lesz belőle semmi...23/f
2011. aug. 13. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
az utolsó és 20/L válaszát adom, ahhoz, hogy bele kezdjek egy kapcsolatba, éreznem kell iránta valamit, mert ha érzések nélkül kezdenénk el, akkor szerintem az olyan lenne, mintha játszanánk egymással o.o 15/L
2011. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak azért tettem fel ezt a kérdést mert van egy lány (23éves) találkoztunk kedden erre megbeszéljük h 18án megint találkozunk...Kedden megöleltem SEMMI MÁS NEM VOLT! ettől ő megijedt:DD aztán kitalálta h találkozzunk 2-3 hát múlva addig msn,stb...na nekem ehhez nincs energiám...=) am 75 km van köztünk...
2011. aug. 13. 23:40
 7/10 anonim ***** válasza:

De látod, mi lányok azt írjuk, hogy sokunknak ahhoz, hogy kapcsolat legyen, érzések kellenek. Nem pusztán annyi, hogy tetszik a srác. Mert inkább "húzzuk" egymás idejét hónapokig randikkal, minthogy az 1. randin összejöjjünk valakivel (nálam pl. csóktól "számít"), aztán hónapokig úgy legyünk együtt, hogy vagy lesznek mélyebb érzelmek, vagy nem... Annak ugyanúgy nincs értelme, hogy kapcsolatba kezdesz valakivel, és pár hónap után közlöd, hogy bocs, mégse lesz ebből semmi, mikor lehet, hogy a másik már többet érez, vagy amiatt szalasztott el más lehetőségeket.

Képzeld el például, hogy most megismernél egy másik csajt, aki ugyanolyan szimpatikus lenne, mint az 1.- ha az 1.-vel már járnál, akkor nyilván nem kezdesz mással ismerkedni. De amíg az 1.-vel Te sem tervezel hosszú távra, addig esetleg belefér, hogy másokkal is ismerkedj. De ez csk egy példa volt a sok közül, hogy miért jobb hónapokig ismerkedni, és utána nemet mondani, mint előbb összejönni, és utána szétmenni. Valószínűleg a Te korodban egy srác már azt várná 1-2 hónap járás után, hogy a lány lefeküdjön vele- gondolj bele, hogy ha jártok, akkor valahol jogosan gondolsz, vágysz erre, miközben ha a lány nem érez még semmit, akkor tuti nem fog lefeküdni veled, hanem végül szakít, és ugyanúgy csak "pazrolta" az idődet. Így viszont tudod, hogy még idő kell neki, tiszta lappal játszik, és nincs az pl. hogy Te azt várod, hogy mikor döntheted már meg...

Amúgy engem is meg akart csókolni a barátom az 1. randi után (én 16,5 voltam, Ő 18), én pedig nem engedtem, és megmondtam neki, hogy ne haragudjon, nagyon aranyos és szimpatikus, de nekem ennél mélyebb érzelmek kellenek a csókhoz is. És küzdött, és tett érte, hogy minél jobban megismerjük egymást, és bele is szerettem... És sokkal édesebb volt úgy az az 1. csók Vele...

Lehet, hogy kicsit bonyolult és hosszú lett, amit írtam, de talán érted a lényegét: jobb, ha tudod, hogy a lánynak több idő kell, és mélyebb érzések kellenek egy kapcsolathoz, és inkább addig nem jön össze Veled, minthogy pár hónapnyi járás után közölje, hogy nem akarja a dolgot- úgy sokkal inkább érezhetnéd, hogy csak vesztegetted az idődet. Hidd el, van olyan lány, akiért érdemes hetekig küzdeni- mellesleg lehet, hogy 1 hét után meggondolja magát, és mégse csak 2-3 hét után akar majd látni :) Csak ne erőltess rá semmit, inkább hagyd, hogy ő kezdeményezzen (pl a csókot).

20/L

2011. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes, hogy megijedt. Én se hagynám, hogy bárki ölelgessen amikor nem vagyok belé szerelmes.


20/l

2011. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 23:33-as leányzóval. Én is így gondolkodom, azt leszámítva, hogy hetek, hónapok szerintem eléggé kevesek ahhoz, hogy családalapítást tervezhessünk az illetővel, de törekedni kell rá. :)
2011. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jekyll-fan ***** válasza:

egyetértek a 23:33-assal :-)

15/L

2011. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!