Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külső egyenesen arányos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső egyenesen arányos a nőknél az anyagiassággal?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy mimnél inkább jobban néz ki egy csaj, annál inkább pénzes. Szóval nézi a pasi pénztárcáját.


Persze ez nem igaz mindenkikre, nem akarok általánosítani! meg ne írjon be ezzel senki, hogy ő bomba csaj meg inteligens is, de nem cahses! Aki nem olyan szép, ott is van persze aki olyan, de ott kevésbé.


Tehát, ha, az átlag lányok is fullos bomba csajok lennének, akkor több lenne közük az anyagias. Tehát valójában ők is anyagiasabbak lennének pasik terén, csak mivel nincsenek olyan adottságaik ezért nem tehetik meg ezt annyira.


Jól látom?


2011. aug. 9. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Húha..ez a kérdés megfogott :D

Lehet ebben valami igazság, de szerintem neveltetés és a nő értékeitől függ ez. A volt osztálytársnőm azt hitte, hogy nagyon jól néz ki és ezért elvárta a fiúktól, hogy vegyenek neki telefont meg ilyesmiket (és még csak 18 éves volt), de tudtommal őt teljesen elkényeztették a szülei és nem szabtak neki határokat. Viszont sok olyan lány is van aki mindent megkapott (divatos ruhák stb ) és jól is nézett ki és ez elég is volt neki vagyis nem várta el a pasiktól, hogy meghívják erre-arra meg ilyenek.

2011. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem. ismerek bomba csajokat, akik intelligensek, van pénzük, mégsem "vág fel" vele, és abszolút nem anyagias.
2011. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon is jol, annyi, h nyugodtan altalanositsal.

Ha egy csaj nem nagykepu az csak azert van, mert tudja, h csunya.

De egyebkent rogton kinyilna a csipaja, ha szep lenne.

2011. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem baromság, de én magamból indulok ki. Nekem megadatott az, hogy pénzes apával nőttem fel, aki állandó jelleggel csalta anyámat. Jellemzően a csúnyácska, de nagyon kifent-kikent-buta tyúkok jöttek neki össze, kifejezetten szépek sosem. Adok magamra, külső megjelenésemben szerencsés vagyok, de nálunk SOKKAL rosszabb anyagi helyzetben lévő a párom. Sőt, egyenesen taszítanak a pénzes pasik, mert volt "szerencsém" belelátni ebben a világba. Köszönöm szépen nem kérek belőle.
2011. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
húúú...príma kérdés...amúgy van normális, de olyan kevés, mint amennyi csillámf@szláma rohangál az utakon...nagyon nagy mák kell megtalálni az olyat
2011. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Egy szép nő megengedheti magának, hogy válogasson.Ha már válogat, miért ne választaná a legjobbat?Itt nem csak a pénzről van szó, hanem bármi másról.

Szerintem ez teljesen egyértelmű.

Amugy meg a férfiak is előnyben részesitenek egy csinosabb nőt, nem?

2011. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Átlagban a legtöbb jó csaj mind ilyen. Tudják magukról hogy jól néznek és minden fa.sz áll utánuk, ezért megtehetik, hogy válogassanak a népszerűségüknek köszönhetően. Szóval a nagy számok törtvénye alapján ez egy tény mondhatnám.
2011. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mianeve ***** válasza:
63%
Már bocsánat, de én nem vagyok nagyképű és csúnya sem! A legtöbb bomba csaj pénzéhes, de mellette buta is! És nem azért de köztetek pasik között is van olyan aki azt mondja: "Párszor dughatunk, de több nem lehet, mert nincs elég egzisztenciád!" Egy pasitól ezt hallani idegesítő, és lefejelném, mint ligeti k@vát a körhinta. Ha nőtől halljátok ezt köpjétek le!! Én sose voltam olyan aki azt nézi, hogy mennyi pénze van a pasinak. Nekem az volt a lényeg, hogy olyannak szeressen amilyen vagyok, és most egy NEM gazdag pasi felesége vagyok, és szeretem, pedig nem visz minden hónapban vacsorázni,(remélem érzed a különbséget, nem síelni, csak vacsorázni ami kb 10. ezer Ft)És gyerekünk lesz, a szülés a havi fizetésébe fog kerülni úgy hogy nincs fix tarifája a dokinak és eszembe se jutott őt elhagyni!
2011. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod. A legjobb csajoknak már az sem elég, ha jól nézel ki, elvárják azt is, h pénzed legyen.
2011. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki éppen megfelel az adott társadalom aktuális szépségideáljának, az folyton-folyvást találkozni fog azzal, hogy erre felhívják a figyelmét, esetleg csak emiatt kivételeznek vele. Az egyensúly eltolódik ezen irányba, előtérbe kerül a felszínesség, avagy a puszta külső alapján való eredmények. A pénzéhség pedig ennek a felszínességnek a része.


Egyszerűbben: szépség->butaság->felszínesség->pénzéhség. (mivel aki felszínes, az mind buta)


Aki a szépsége ellenére is normális tud maradni, nem viszik el a rossz irányba, annak jár egy vállveregetés. Van ennek egy csúnyaságos változata is, hogy aki épp csúnya, az megkeseredik-e és gonosz lesz-e, vagy pedig normális marad. A lényeg mindig a viselkedés.

2011. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!