Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki egyetért velem, és ugyanígy cselekedne?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem még a volt barátomat, aki pontosan féléve szakított velem.

Megkeresem, és elmondom neki mit érzek. Megpróbálom elérni, hogy újra együtt legyünk.

A szívem valamiért azt diktálja, ezt kell tennem, és szerintem nem megalázkodás.

Mivel szerelmes vagyok belé.

Ő már nem, de azért szeret még.


2011. aug. 9. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezz nagyon közhelyes lesz, de hallgass a szívedre... Lehet hogy egy életen át bánni fogod ha nem mész oda hozzá ...

Szóval van :)

2011. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DiMalto ***** válasza:
43%
Ezzel csak az egoját növeled és magadat szivatod hagyd a fenébe!!
2011. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 napietus ***** válasza:
ha mindenképpen ki akarod magad tenni teljesen feleslegesen egy rém kínos és megalázó szituációnak (hogy még egyszer kidobjon, úgy tűnik, egyszer nem volt elég), akkor csak rajta.
2011. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hallgass a megérzésedre bármi is legyen az.

veszíthetsz valamit? nem. akkor meg?

2011. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Napietus, lehet, hogy téged dobnak, meg is értem.

Velem szakítanak.

2011. aug. 9. 23:11
 6/13 napietus ***** válasza:
100%
velem senki nem szakított :D épp azért írom, mert ismerem a másik oldalt. minden ilyen "próbáljuk meg újra" nyomulást rövidre zártam. a pasid nem véletlenül szakított Veled. de mondom, csináld, ha akarod, de borzasztó kellemetlen lesz. ugyanis ha akart volna tőled valamit, ő keresett volna meg. mivel ő szakított.
2011. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De annyira nem kezdeményezős típus a srác, hogy hihetetlen.(17 éves)

Tudom, hogy neked nagyon ellenedre van az újrakezdés, de nem ismered a kapcsolat körülményeit, a kiszeretés okát, azt hogy mi történt.

Nem is ez a lényeg.

De ez a srác nagyon sokáig nagyon szeretett engem, és kitartott mellettem, ami nem volt könnyű..

És miért ne kezdeményezhetnék én?

2011. aug. 9. 23:22
 8/13 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem is mondta az okát, hogy miért szeretett ki belőlem, de biztosan elég jó voltam neki.

Meg neten szakított.

Azért lezárni szerintem le lehetne.

2011. aug. 9. 23:30
 9/13 napietus ***** válasza:
akkor most egy olyan pasi után futsz, akiben annyi gerinc van, és Téged annyiba néz, hogy neten szakított? hát sok sikert...nemhogy örülnél, hogy szabadultál egy ilyentől még időben.
2011. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod nem ismeri a körülményeket akkor mégis miért várod el hogy eggyáltalán segítsen valamit? ha segítséget kérsz, vagy tanácsot, akkor avasd be aki(k)től kéred hogy mi volt/van mert a sötétben tapogatózás nem a legjobb dolog
2011. aug. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!