Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki egyetért velem, és ugyanígy cselekedne?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem még a volt barátomat, aki pontosan féléve szakított velem.

Megkeresem, és elmondom neki mit érzek. Megpróbálom elérni, hogy újra együtt legyünk.

A szívem valamiért azt diktálja, ezt kell tennem, és szerintem nem megalázkodás.

Mivel szerelmes vagyok belé.

Ő már nem, de azért szeret még.


2011. aug. 9. 22:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Velem is neten szakított 3 év! után, és eszem ágában sincs visszakönyörögni magam. Ha azzal sem tisztelt meg, hogy személyesen szakítson, a szemedbe mondja a dolgokat, akkor ne várj már tőle semmit.
2011. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem hallgattam rátok, reggel megkerestem, 1 órája találkoztunk, és sikerem lett. Ő kezdte a dolgokat, elmondta, hogy mennyire szeret stb, és hogy miért szakított.

Ja, és bocs Napi Etuska, de nem volt megalázó egyáltalán,sőt, igazi tisztázó beszélgetés volt.

Háhá

2011. aug. 10. 11:04
 13/13 B.angel ***** válasza:

De gáz vagy kisanyám! :)

Még ilyet írt nem volt igazad.. Háhá! Mint egy ovódás kislány...

kitartott mellettem, ami nem volt könnyű.. ?? Talán beleunt.

Na mindegy. Akkor legyetek boldogok! Ne itt siránkozzál, mert marha gáz...

Nem hallgattál rájuk? És most mit csináljanak vele, sírjanak? Minek raksz fel kérdést, ha a válaszokra úgyse hallgatsz? Jaaa, mert feltűnési viszketegséged van? :)

2011. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!