Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés, szerelem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés, szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon fontos nekem, rengeteget beszélünk, nagyon jól elvagyunk. Szeretne járni velem, de én nem igazán merem felvállalni a kapcsolatot, mert nem tudom, mit érzek. Amikor nem-et mondtam neki, rettenetesen hiányzott, szenvedtem, és amikor összefutottunk, nem tudtam a szemébe nézni. Aztán újból elkezdtünk beszélni, mert egyikőnk se bírta egymás nélkül. Imádok vele lenni, de külsőre és kisugárzásra nem jön be, mint pasi, egyáltalán nem kívánom megcsókolni, többet meg aztán még elképzelni se tudok. Viszont imádok együtt lenni vele, beszélni vele, nagyon szeretem, ha megérint, vagy átölel.
2011. aug. 11. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátság édes! De ahogy elnézem simán lehet több is. Szerintem neked csak idő kell.
2011. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van ahogy az első írta!!
2011. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy nem szerelem. Ha szerelmes lennél, akkor minden percben rá vágynál, megőrülnél a csókjáért, fájna a hiánya, szenvednél mint a kutya. Ne hülyítsd szegényt tovább, mert ha ő teljesen belédzúg, nagyon mély sebet fogsz rajta ütni.
2011. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló van. Pár hónapja ismertük meg egymást, azóta szinte napi szinten beszélünk. :) Nemrég volt nyaralni, nagyon hiányzott. Hajtogatom, hogy csak barát, barát, de ha vele vagyok, nem is tudom, más érzésem van(de nem hiszem, hogy szerelem) és külsőre egyáltalán nem jön be, néha nem értem, mit mond, mert ha beszélünk valamiről, utána éles váltással más témára vált :D az elég fura.

Jó, most ezzel nem segítettem, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül ;)

2011. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak barátság. Valószinű sosem lennél bele igazán szerelmes.
2011. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is csak barátság. Csak AKARSZ szerelmes lenni belé, mert alap járaton is szereted és nem akarod megbántani az érzéseit. De ettől függetlenül szerintem nem vagy belé szerelmes, viszont maradhattok továbbra is jó barátok, amennyiben ez a srácnak is megfelel...
2011. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sztbali ***** válasza:
100%
Ez barátság. Bensőséges a kapcsolat mély érzelmekkel.
2011. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg neki,amit érzel. Hogy nagyon szereted mint barátot.Ez nem azt jelenti,hogy ez az érzés nem változhat meg soha ,de mivel nem akarod őt hitegetni,igy maradjon csak baráti kapcsolat köztetek,mert jelenleg igy érzed.
2011. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!