Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt ki, hogyan csinálná? (fontos)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki, hogyan csinálná? (fontos)

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy van egy srác, akivel úgy vagyunk együtt, hogy a szülők nem tudnak róla. Én szeretném elmondani itthon, és a srác is szeretné, hogy elmondjam, de nem tudom, hogy mégis mit mondjak, és mit szólnának hozzá. Arra gondoltam, hogy most szombaton odamegyünk a sráccal a szüleimhez, és elmondjuk nekik, hogy mégis mi a szituáció, csak nem tudom, hogy mégis mit kéne mondanunk, vagy hogyan. Van erre valami ötletetek? 15/L
2011. aug. 11. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

kezdj el anyuddal cseverész

anyuu neked mikor volt az első szerelmed? meg ilyenek

aztán mondd hogy jaaj úgy belestél egy fiúba és szoktatok találkozni..

nem azt kell h jártok és ennyi mert az megrémíti a szülőket..

és akk jöhjet hogy nem akarod megismerni meg ilyenek

2011. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 15 évesen van barátod, nem egy rossz dolog... sőt, és ha a szüleid nem maradiak akkor bátran el lehet nekik mondani a tényállást.

Ja, és én a személyes bemutatás előtt mondanám el a dolgot, és csak aztán mutatnám be.

2011. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudnék segíteni,ha elmondanád,hogy miért titkoltátok, miért nem örülnének a szüleid, ha együtt lennél a sráccal. :) Az én szüleim sem szeretnék,ha kapcsolatban lennék valakivel, de tudom,hogy miért így meg tudnám nekik mondani,hogyha együtt lennék valakivel. De mivel tisztelem a véleményüket ezért nincsen barátom. De a válaszodat várom,mert lehet tudnék segíteni! :)
2011. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban köszönöm az értelmes válaszokat. A tényállás az, hogy a srácot a szüleim távollétében ismertem meg, nem is olyan régen. És nem is annyira, hogy titkoljuk hogy mi van, még nagyon az elején vagyunk. Persze nem egyből az első napon jöttünk össze, szóval ne értsétek félre. A szüleimnek egyelőre csak annyit említettem, hogy lenne valaki, akivel esetleg szeretnénk találkozgatni. Említettem nekik azt is, hogy már látták az illetőt, és tudják is ,,kinézetre,, hogy kiről van szó, de nem ismerik. A találkozgatásokra nem reagáltak rosszul, szóval nem ellenezték. De nem hiszem, hogy értik, hogy pontosan miről is van szó.
2011. aug. 11. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
hát tekintve, hogy már nem vagy ovis és, hogy nem 1611-et írunk.... szerintem kapisgálják már miről van szó
2011. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor az első válaszolónak van igaza.

Anyudhoz menj előbb,mert ő jobban fogja lereagálni:)

Anyukád pedig segíthet majd amikor apukádnak elmondod, mert az apukák nem szeretik nagyon ha a "kislányuk"-nak van kapcsolata, néha túlzottan féltőek, de anyud sokban tud majd segíteni, ezért hozzá menj előbb és úgy ahogy az első válaszoló mondta, szerintem :)

2011. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat mindenkinek :)
2011. aug. 11. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Spanolj le anyuval, kezdjetek dumálgatni, akár intim cuccokról is, aztán akkor dumálhattok arról h jaj ilyen aranyos sose bántana... Aztán amikor anyu titokba apunak szépen kitálalja, ahogy minden nap, akkor apu megnyugszik, h normális a srác, aztán megkérded anyut, h szépen be mutatnád, de apu miatt nem fasza, azt anyu ledumálja apuval, megmondja h mit csináljá, így nem kell kitalálnod h h mutasd be, meg ilyen sz@rok, azt cső........
2011. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!