Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne, ha a párod ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne, ha a párod ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Barátom külföldön dolgozik és csak 2 hetente jár haza 2-3 napra. Ma azt tervezte, hogy estefele vacsit csinálunk gyertyafény stb. Elment du-n haverjához,mondván nem sokára jön vissza.Erre visszajött barátjával,h ők mennek bulizni este.Tudta,h én nem fogok menni mert éppen zh-ra készülök:( Sose tiltok tőle semmit,csak rosszul esett h itt hagyott,főleg h nem ezt terveztük estére. Nem tudom hogy kelle erre reagálnom:( hiszen alig látjuk egymást,erre tessék...
2011. okt. 15. 23:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
De vedd figyelembe h egy igazi férfinak a barátság és a barátok, ÖSZTÖNÖSEN egy központi, kiemelt helyet jelentenek az életében. És egy barát akkor is mellette volt és mellette lesz, amikor te már rég nem.
2011. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
És egy baráttal ráadásul jóval könnyebb k*rvázni mint, ha a barátnőjével menne bulizni.
2011. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy veled bármikor tud lenni a következő 2-3 napban, és be tudja pótolni, de buli az csak ma van... Inkább ne lázadj neki, és ne próbáld meg elválasztani a barátjától, mert úgyis te húzod hosszú távon a rövidebbet, ezt garantálom. 24F
2011. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Lányok! Miért vagytok ennyire naivak?! Egyértelmű, hogy nem vagy fontos neki. Az a baj, hogy sokan elfogadják, hogy ilyen egy normális kapcsolat, pedig messze nem az.
2011. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
most csak 2 napra jött haza, holnap pedig megy vidékre nagyszüleihez.Szóval ha összeszámolod mennyit vagyunk,voltunk együtt ezidő alatt sztem nem vmi sok. Megnéznélek téged ha a barátnőd hazajönne úgy h már 2-3 hete nem láttad erre szintén alig van veled:S de lehet te más vagy és elég lenne neked belőle pár órácska
2011. okt. 16. 00:09
 6/24 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, mond el, hogy keveset kapsz és többre van szükséged, találjatok rá közösen megoldást. Ha nem sikerül, akkor pedig kuka, van olyan férfi akivel naponta találkozhatsz.


Ennyi.

2011. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Kidobnám a fenébe, találnék olyat aki szeret és szívesen van velem és nem menne ki külföldre dolgozni nélkülem...
2011. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Walk With Me ***** válasza:

Utóbbi 00:02


Pont, hogy a gyertyafényes, előre megbeszélt vacsi különlegesebb mint a haverokkal való bulizás. Haverokkal még annyiszor el lehet menni bulizni.


Mondjuk lehet azért gondolom így, mert ha nekem lenne barátnőm akkor Ő nem csak egy "csaj" lenne, hanem amellett, hogy szerelmesek lennékn, még megbeszélnénk mindent, jól éreznénk magunkat együtt szinte mindig stb szóval mint egy igazi barát, de ez már mellékinformáció.


Szerintem bunkóság volt így lemondani. Mondhatta volna a haveroknak, hogy "Bocsi fiúk, de megbeszéltük a párommal, hogy ma együtt vacsizunk, majd holnap/kiskedden/jövő hétvégén bepótoljuk.".

2011. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

gyere én törődök veled :P

Am nem szeret téged igazán, mert akkor te lennél az első, és nem a haver.

feljebb van már pár válasz, amelyel egyet értek.


Ha ilyen bunkó akkor sok jóra ne számíts máskor sem.

De eljön az idő amikor tisztán látsz majd.........

2011. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Mondjuk lehet azért gondolom így, mert ha nekem lenne barátnőm akkor Ő nem csak egy "csaj" lenne, hanem amellett, hogy szerelmesek lennékn, még megbeszélnénk mindent, jól éreznénk magunkat együtt szinte mindig stb szóval mint egy igazi barát, de ez már mellékinformáció."


Ezért nincs barátnőd! A nők nem az érzelmes, romantikus, jófiukra vágynak, akik a tenyerükön hordozzák őket. Ha a srác nem viselkedne úgy vele ahogy most is teszi, hanem megbecsülné, elkényeztetné, stb, a csaj már rég kib@szta volna mint macskát sz@rni, valami olyan hülye dumával h "elmúlt a tűz" avgy "már nem érzem azt amit a kapcsolatunk elején" stb, stb.. Mit ad isten, a srác lesz@rja, külföldön melózik, nem találkoznak, mégis vele van és kitart mellette. A nőket sose fogod megérteni így. A jóra vágynak, de a rosszat akarják.

2011. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!