Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még elfogadható lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még elfogadható lenne számodra?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt.A kapcsolatunk elején kétszer majdnem szakitottam vele,mert flörtölős leveleket küldött lányoknak nem csak facebookon.Persze ő csak lazán fogja fel az egészet,nem kéne ilyen komolyan vennem szerinte,mert néha csak unatkozik és ezt hozza ki belőle,soha nem találkozna eggyel sem azok közül a lányok közül.Megigérte,hogy megváltozik.Most,másfél év után jelentősen csökkent az ilyen levelek száma,mondhatni meg is szűnt.

Viszont van egy jó lány haverja,akivel annak idején majdnem összejöttek,de a lánynak nem jött be külsőre a barátom,igy megegyeztek abban,hogy csak barátok maradnak.Mai napig is beszélgetnek skypeon.

Én is ismerem a lányt, a párom megmutatta nekem,beszéltem is már vele.Dicsérgette a lány képét,hogy milyen gyönyörű és hogy szexi,csak nem veszitett Isten el egy angyalt?

Viszont közben rólam beszél,hogy ide-oda szeretne velem menni,stb.

Ráadásul belekezdtünk a baba projektbe is 3 hónapja és ma már 2. napja késik a menstruációm,ami nem jellemző.

Ti szülnétek egy ilyen férfinek gyermeket?


2011. júl. 9. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz a helyzet. Kicsivel több komolyságra lesz szükség szerintem. Mert az nem jó senkinek hogy közben más nőkkel flörtölget a párod. Nem beszélve arról hogy neked sem lehet valami kellemes. És beszéld ezt meg vele, mert ez nem mehet így tovább. És ha te boldog akarsz lenni, akkor ez így nem mehet tovább. A párod meg lehet hogy kihozza belőled az állatot és 2 szék között a földre ül. Vagyis elveszít téged és a flörtölések sem fognak bejönni. Nem árt átgondolni ezeket. És ha igazán szereted őt és ez kölcsönös is, akkor szerintem megtudtok felelni egymás elvárásainak.
2011. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én helyzetem is hasonlít a tiédhez. Annyi különbséggel, hogy mi már három és féléve vagyunk együtt, de én még mindig nem tudom eldönteni, hogy ténylegesen összeakarom-e kötni vele az életem. Nehéz döntés...főleg a gyerek! Nem tudom, hogy az ilyen flörtölgetéseket mennyi választja el attól, hogy az illető meg is tegye, mármint megcsaljon. gondolom ha belementél a baba-projektbe akkor megvagy győződve arról, hogy szeret a párod. Szerintem át kellene beszéljétek a dolgokat. Ha annyira fontos vagy neki, akkor felhagy ezen szokásaival, amik elmondásod szerint már nullára csökkentek az elmúlt évben. A másik barátnőt meg ki kell iktatni a képből. Semmi baj a nő-férfi közti barátsággal, amíg egy bizonyos határt nem lépnek át, de ők átlépték és ez téged is zavar!

Könnyű ilyenkor okos lenni másnak, ...kívánom, hogy sikerüljön meghozni a legjobb döntést!

2011. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!