Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek, vagy inkább ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek, vagy inkább ne vágjak bele?

Figyelt kérdés
Van egy srác ,akivel kb már negyedszerre randizunk(de ezeken az alkalmakon kívül még nem találkoztunk ,tehát eddig nem ismertem),és egyre szinpatikusabb vagyok számára(állítólag),sokat beszélünk msn-en,folyton keresi na társaságomat is stb.Viszont nekem mintha hiányozna belőle valami.nagyon rendes és aranyos srác sőt jól el is tudunk beszélgetni ,de mint férfi nem nagyon fogott meg.Egyesek azt mondják hogy menjek bele ,majd megszeretem,ha jobban megismerem,de nem tudom nekem ez egy kicsiz furcsa lenne...Szerintetek mit tegyek?A válaszokat előre is köszönöm!
2009. ápr. 12. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér.Én pl már két és fél éve vagyok együtt a barátommal és amikor megismerkedtünk én azt mondtam magamban ,hogy nem fogok vele járni,aztán mégis.(és természetesen szeretem is)Lehetőséget kell adni a másiknak.
2009. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!