Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámehet erre a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet erre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Nagyon jó, igazi szerelmes kapcsolatban vagyunk. Minden szuper, kis civakodások, veszekedések, utána hatalmas békülések, turbékolás, ölelkezés puszilkodás stb stb, szoval érzelmileg nagyon rendben vagyunk. Egymás családtagjaival is nagyon jóban vagyunk, elfogadták a másikat, családtagként kezelnek minket.

Egyetlen egy van ami nem működik jól: a szex.

De az nagyon nem. Nemtudom mi történik, de valami nagyon nem jó.

Előjáték rendben van mindkét oldalon, de mikor "oda" kerülne a sor, berezelünk. Hol én, hol a csaj, de valamelyikünk mindig.....Pedig nem vagyunk kezdők NAGYON nem, de tény hogy én ennyire szerelmes még nem voltam, és szerintem Ő sem.

NAgyon hiányoljuk már mindketten a dolgot, de pl volt oylan nekem, hogy lelankadtam benne....:S nah képzeljétek el azt az érzést...:S de volt, hogy ő mondott nemet, hogy most ne.

másfél hónapja vagyunk együtt, én 22 vagyok, barátnőm 20, szóval tul vagyunk egys máson már, mind kapcsolat terén, mind szexben is. CSak azt nem értem akkor egymással miért nem megy????!!!!!


2011. aug. 12. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap? Szerintem kicsit lassítani kellene. Oké, hogy még szinte gyerekek vagytok, de előbb meg kéne egymást szokni egy picit.
2011. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rágörcsöltök. Lépjetek egy szintet vissza.

Pettingeljetek. Pucérkodjatok, igyatok pezsgőt a kádban ülve (kicsit szűkös, de megoldható), maszírozzátok egymást meztelenül, orálozzatok, 69-ezzetek, stb.

Mikor már cseppnyi idegesség nincs bennetek, akkor nem lesz gond az sem, hogy szexeljetek egy egészségeset. :)

Ahogy nézem, már a lényegen úgy is átestetek, betetted, bent volt, nagy meglepetés már egyikőtöket se érheti ez után.

Dobjatok be egy-egy pohár pezsgőt, és ne úgy kezdjétek el, hogy jajjistenem, mi lesz ha lelankad, hanem úgy, hogy most addig simogatjátok-puszilgatjátok a másikat, amíg rátok virrad. Ne legyen KÖTELEZŐ a "nemi aktus".

2011. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj nekem is volt már ilyen.. másfél honap még nagyon kevés ahhoz hogy eltudjátok magatokat engedni rendesen... lehet ésszel úgy gondoljátok már menne de még nem biztos hogy fog... nekem a volt barátom ugyanígy volt.. lelankadt neki... pedig nagyon akarta :) de én türelmes voltam és 4 és fél hónap próbálkozás után megszületett a csoda.. onnantól pedig nem volt megállás ;)
2011. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22 évesen lelankad? Mi a fsz?! Egy év múlva meg már fel sem fog állni??
2011. aug. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azért mondom, hogy én nemtudom mi van velem.

A baj csak az, hogy eddig sosem volt ilyen velem, és már nagyon kellemetlen az egész helyzet mindkettőnknek.

de élattani szempontból működik, mert előjáték során végig kökemény, és pl utcán ha járok, és meglátok egy szép csajt már akkor is ad életjeleket.

2011. aug. 13. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a szex nem működik jól és nem is lehet rendbehozni, akkor arra bizony rámehet egy kapcsolat... De nálatok nem hiszem, h menthetetlen a dolog, csak le kéne nyugodni picit, és nem mindenáron arra kell koncentrálni, h történjen már meg, mert milyen gáz, h nem tudjuk összehozni... Ha nem sikerül, idegeskedni kezdetek, h valami nem oké, legközelebb már azon gondolkodtok, h mi lesz, ha nem jön össze... Ismerem ezt én is, ördögi kör, és tényleg nehéz belőle kimászni. De ha tényleg szeretitek egymást, meg tudjátok ezt beszélni aztán meg megoldani. Sok sikert:)

21L

2011. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez érzelmi kérdés csupán - nagyon jó válaszokat kaptál, utolsóval ne foglalkozz. amire ügyelj: csak semmi görcs. élvezzétek egymást, az együtt töltött időt. és ne az legyen a cél!
2011. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp azért van ez a lankadás meg ilyenek, mert annyira szerelmesek vagytok. Nagyon meg akartok felelni a másiknak, izgultok hogy mi lesz ha nem lesz neki jó, és akkor vége a szép szerelemnek. Relax! Beszéljetek erről egymással szerintem:)
2011. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!