Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémák a szexszel. Rámehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák a szexszel. Rámehet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Sosem volt az igazi a szex. Mindig túlzottan meg akart felelni, aminek kezdetben korai magömlés, majd merevedési problémák lettek a következményei. Néhányszor összement szex közben, amit kudarcként fogott fel és halálos rettegés alakult ki benne. Ha szóba jön a szex, elkapja a gyomorideg, a félelem.

A kezdetekben nagyon nehezen viseltem, mert kívántam és legtöbbször hoppon maradtam... Nem balhéztam miatta, de látta rajtam, mennyire xarul esett. Minél jobban akarta, annál jobban nem ment. Ma már úgy vagyok vele, ha sikerül sikerül, ha nem, nem. Elfojtottam, az érzéseim és eltitkolom, mit érzek, amikor nem sikerül.

Időközben nálam is problémák léptek fel. Lassan a libidóm 0-ra csökkent. A szex csak nyűg és csak azért megyek bele néha, hogy mégis legyen vmi és ne szenvedjen annyira... Felizgulni nem tudok, nedvesedni sem igazán. Alig várom, hogy vége legyen. El tudok élvezni, de utána már nyűg tovább folytatni, mert mostanában több idő kell, hogy ő is el tudjon élvezni, de akkor nekem már fáj, nem esik jól... Utóbbi időben többször hüvelygyulladást is kaptam, ami miatt hetekre kiesett a szex. Most már ott tartok, hogy félek...Mi van, ha újra együtt leszünk, fáj, újra beteg leszek... Egyszerűen úgy érzem, túl szűk vagyok és fájdalmat érzek, hiába a síkosító...

Ő fél, hogy összemegy, én meg félek, hogy fáj és újra beteg leszek. Meddig mehet ez így tovább? Ő már depresszióba esett. Nem tudtuk megoldani a problémát. Orvoshoz fordult, aki viagrát írt neki, antidepresszánst, nyugtatót, vérnyomáscsökkentőt. A viagrát ki sem váltotta, mivel csillagászati összegbe kerül. A nyugtató és antidepresszáns nem hatott, ezért abbahagyta. A doki ideggyógyászhoz küldte. Párom a fejébe vette, hogy nem szed semmi gyógyszert és el sem megy az ideggyógyászhoz. Azt mondja, inkább természetgyógyászhoz meg parapszichológushoz menne. Én nem hiszek ezekben és nehezemre esik ebben támogatni. Ő meg egyre mélyebb depresszióba esik, kezelhetetlen és iszonyatos hangulatingadozásai vannak. Én is egyre feszültebb vagyok és az idegessége rám is átragad. Úgy érzem, ez nem a helyes út és haldoklik a kapcsolatunk. Sürgősen tenni kéne vmit, de nem tudom, mitévő legyek. Alig tudtam rábeszélni, hogy orvoshoz forduljon. Mivel a gyógyszerek nem hatottak, megmakacsolta magát és nem hajlandó másik szakemberhez fordulni.

Én fogamzásgátlót váltottam, hátha segít...Egyelőre nincs változás a libidómban. Ő abbahagyta a gyógyszereket, még jobban befordult, bedepizett... Hogyan tudnánk helyrehozni a dolgokat? Hogyan győzzem meg, hogy ha eddig nem tudott magától kimászni a gödörből, külső segítség nélkül eztán sem igazán fog menni és szükség volna szakemberhez fordulni, de nem ilyen "kamu" szakemberekhez, hanem igazihoz?


2010. máj. 24. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre sajnos rámegy a kapcsolatotok. Keress valaki mást és jó lesz minden.
2010. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár meggyőzni nagyon nehéz, főleg egy makacs férfit, úgy gondolom, lehetséges, hogy párkapcsolati terapeutához kéne mennetek. Egyébként ha valaki depressziós lesz, az nem csak a saját hibája, általában a környezete is okolható, így te is.
2010. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a szexuálpszihológusoknak ez a munkájuk...
2010. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A hüvelygyulladás lehet idegi alapú is, ami persze a külső behatás csak fokoz:

problémák a szexben -> idegesség -> elbizonytalanodottság -> nem tudsz felizgulni -> száraz hüvelyfal -> a pénisze így felsérti a hüvelyt.

A természetgyógyász csodákra képes, lehet, hogy csak a PC izmait kell erősítenie. A libidód csökkenése lehet a fogamzásgátló tablettától és a problémák együttese. Ha ilyen lelki roncs a párod, akkor tönkre teszi magát és téged is. Ha már nyűg a szex ennek így nem sok értelme. A szex fontos a párkapcsolatban.


Azt ajánlom, hogy próbáljatok ki mindent, ne mondd azt, hogy a természetgyógyász hülyeség csak azért, mert szerinted úgy van. Ki kell próbálni minden lehetőséget és segítséget. Mert most arra van szükségetek.

Ha végképp semmi nem segít, akkor tényleg meg kell gondolnotok, hogy lehet jobb lenne, ha békében elválna utatok.

2010. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel vélhetően pszichés alapon van az egész, el kéne bizony mennetek pszichológushoz mindketten! Nem parapszichológushoz, nem pszichiáterhez, hanem egy normális pszichológushoz. A nyugtató csak tünetileg hat, a kiváltó okot nem szünteti meg. A depresszióját is jobb lenne, ha inkább egy pszichológus kezelné. Persze mellette ha szükséges, szedjen nyugtatót, de inkább a kiváltó okot kéne felderíteni és kezelni, nem pedig csak a tüneteket.

Valahogy próbáld meg elrángatni a pszichológushoz, mert tény, ez így nem mehet már sokáig. Egyikőtöknek sem jó. Nem mondom azt, hogy menthetetlen a kapcsolatotok, mert ahogy sejtem, más téren nincsenek (ekkora) gondok, szeretitek egymást... egyedül a szex. Meg ugye a levertség, depresszió. Ezeket egy pszichológus jó eséllyel tudná kezelni, és még gyógyszert sem kellene szednetek. Viagrát meg legfeljebb akkor érdemes szedni, ha szervi okai vannak, bár ahogy olvasom a sztorit, itt nem ez a helyzet.

Ha neki jelent valamit a kapcsoaltotok, el fog menni pszichológushoz. Lehet, hogy kicsit nyaggatni kell, de meg fogja tenni. Ha meg nem, akkor bocs hogy ezt mondom, de túl kell lépni rajta, és keresni valakit, aki minimum ennyit képes lenne megtenni a közös boldogságért. :)

2010. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11:05 eléggé rosszul ismered a depresszió kialakulását, koránt sem biztos, hogy a környezetéből mindenki okolható a depresszió miatt. Még akkor sem, ha exogén kiváltó okok vezettek hozzá.
2010. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges :S
2010. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, nagyon sajnállak titeket.

Ha szeretitek még mindig egymást, akkor úgyis együtt mkaradtok.

szerintem kezdjétek előlről a szexuális életeteket... hosszú ölelések, romantika, hogy felébredjen a vágy. az neki is segít, el tud lazulni, nem görcsöl, és te sem paráznál, hogy fáj stb, mert felizgulnál rá. Minden jönne magától.

szerintem is értelmetlen orvosokhoz mennie, meghát ez sztem lelki baj, amire szerintem a legjobb orvosság te lennél.

De ha úgy érzed, hogy nem tudnád végigcsinálni a "gyógyulást", vagy nem kívánod, mert nem szereted, akkor is támogatsd addig is, amíg együtt vagytok. Bár ha az elejétől nincs rendben a szex, akkor szerintem vagy nincs köztetek kellő lángolás, vagy nem illetek össze szexuálisan. Bár sztem inkább az első. akkor meg eddig is kár volt együtt lenni.

szerintem az érzéseidre hallgass, amikor döntesz, és mindenképp legyél vele és persze magaddal szemben is türelmes.

Ha szereted, túl lesztek rajta, ha nem ,akkor eddig is kár volt, csak mélypontra jutottatok.

remélem, rendeződik minden!

20/l

2010. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáljátok újra kezdeni, fedezzétek fel újra egymás testét, ha csak elmentek egymás mellett akkor is öleljétek, simogassátok a másikat, csókolózzatok minnél többet, pancsizzatok együtt, masszírozzátok egymást, és a szexben is elöször csak az orálra helyezzétek a hangsúlyt, próbáljátok úgy kielégíteni a másikat, és ha már ez megfelelően működik, csak akkor lépjetek tovább.
2010. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre egy jóbarátom azt mondja, az ágyba nem lehet érzelmeket vinni. Igen gyakorlott, és mentalisan nagyon erősnek kell lenni hogy maradéktalanul kiszolgáld a másikat, úgy hogy te 100%-ban élvezed... A megfelenivágyást nem lehet véka alá rejteni. És legtöbbször a pasi rontja el a megfeleni akarásával. Voltam ilyen helyzetben... 1 tudok javasolni, felejtsétek el a szexet egy jódarabig... mondjuk 1-2 hónap, soha ne tervezzetek előre... hogy február 12-én dugni fogunk, mert ugyan olyan szar lessz... Mennyetek szórakozni éljétek az életeteket. De aztán 1x egy alkalmas pillanatban helytől, és időtől függetlenül randomra dugjatok. Érzelmek nélkül közösüljetek, engedjétek át a természetnek magatokat. Tegyétek azt ami egy nő és egy férf között szokott történni. Ne GÖRCSÖLJETEK rajta annyit.


Lehet paraszt hozzáálás, de volt barátnőmmel ugyan ez volt a helyzet,nekem lelankadt, elpuhult... Remegés fogott el mikot szexre került a sor stb... Aztán mentünk hazafele egy buliból, valahogy randomra jött az hogy most már sexlessz, és dugtunk egy akkorát a trafóház tetején, áááá... Csak 1x kellett megtörténnie, kint votam a gödörből... Utána napi 3x volt szex fél éven kersztül... :D Üritsétek ki a gondolataitokat, te is és a pasid is kezdjen valami testmozgásba, nekem speciel az volt hogy felkeltem hajnal 4-kor, és elmentem futni. Fizikailag is jó volt de mentálisan is nyugottá váltam futottam másfél órát zuhany majd suli. És máshogy álltam hozzá a dolgokhoz.

2010. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!