Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt! Ott hagyjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt! Ott hagyjam vagy vele maradjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok segítsetek nekem!

Fél évesek múltunk és a barátnőm színész turnézott és az egyik ottani sráccal lefeküdt de nem ő kereste a srácot hanem a srác őt! Elsőre el is utasította, csak másodikra nem! Am a kapcsolatunkban vannak veszekedések de csak parányiak semmi komoly! Am nagyon boldogok voltunk előtte semmi gond nincs a kapcsolattal mind a ketten nagyon szeretjük egymást most is de nem tudom mit tegyek! Egyből bevallotta ahogy hazajött! Elmondott mindent a dologról amit csak kérdeztem! Sírt is és láttam rajta hogy megbánja! Ti mit tennétek mert én tanácstalan vagyok! Szeretem nagyon de e mellett nem lehet csak úgy elmenni! Segítsetek kérlek! 17F


2011. aug. 13. 01:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon szereted, de ha ilyen könnyen 'csak' második felkérésre odaadta magát mit vársz később? :S Sajnálom. :(
2011. aug. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
hát nem tudom most először megpróbálom gondolkodni ezen és bízni hogy nem fogok erre gondolni mindig és boldogok leszünk megint persze jobban a körme alá néznék ezek után. Vagy ha elhagyom akkor is vesztek nagyon sokat mert elvesztem akit szeretek és aki elvileg viszont szeret bár én amennyire ismerem azt mondom hogy tutira szeret! De ígyis úgyis fájna bárhogy döntök....
2011. aug. 13. 02:14
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne nem k*rt volna félre...Ha én vkit szeretek nem tudok így ránézni egy pasira sem..nem gondolnék oylanra ,hogy de jó lenen egyet hancúrozni..de mind1..szerintem dobd ki és ne hasson meg a p*na hisztije!! az érzelmi zsarolának minősül!!
2011. aug. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket!
2011. aug. 13. 02:19
 15/29 A kérdező kommentje:
nem tudom még hogy döntök de minden esetre köszi :D
2011. aug. 13. 02:20
 16/29 anonim ***** válasza:
70%

Én lecsaptam volna a csajt ezért.

Ennél jobban nem tudott megalázni és te még itt gondolkodsz.

És ha sírt?

A nők legnagyobb fegyvere a könny.

Ilyesminek ne dőlj be.

Főleg,hogy színész féleség.

Akkor fakad sírva,amikor csak akar.

Leköpött,megalázott téged.

Szerintem egy rohadt nagy pofon után add ki az útját,de előtte napi-sz-arra vagy valahová még nyomd fel a féreg meztelen képeit,ha már úgyis a szereplés az álma.

2011. aug. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a szarba! azért aképeit ne told fel sehova..nem old meg semmit,de dobd ki!
2011. aug. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

tudsz részleteket? hány menet volt, ki volt az aktív fél, hányszor élvezett el, gumival csinálták?

ezek is számíthatnak a megitélésében...

2011. aug. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
hát aki 1szer megteszi, megteszi másodszor is. te tudod, hogy neked ez mennyire való.
2011. aug. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanám, hogy dugd meg, aztán dobd ki gonosz lennék, szal csak dobd ki x3
2011. aug. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!