Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt! Ott hagyjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt! Ott hagyjam vagy vele maradjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok segítsetek nekem!

Fél évesek múltunk és a barátnőm színész turnézott és az egyik ottani sráccal lefeküdt de nem ő kereste a srácot hanem a srác őt! Elsőre el is utasította, csak másodikra nem! Am a kapcsolatunkban vannak veszekedések de csak parányiak semmi komoly! Am nagyon boldogok voltunk előtte semmi gond nincs a kapcsolattal mind a ketten nagyon szeretjük egymást most is de nem tudom mit tegyek! Egyből bevallotta ahogy hazajött! Elmondott mindent a dologról amit csak kérdeztem! Sírt is és láttam rajta hogy megbánja! Ti mit tennétek mert én tanácstalan vagyok! Szeretem nagyon de e mellett nem lehet csak úgy elmenni! Segítsetek kérlek! 17F


2011. aug. 13. 01:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ekkora papucs bäszki!!!! dobd ki! 1000000x jobban jársz, hidd el nekem...
2011. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A megcsalás szerintem nem fér bele. Amikor megtette, akkor megalázott Téged is, a kapcsolatotokat is. Nem tisztel Téged.

Ha szeretsz valakit, akkor kérés nélkül kialakul benned, hogy határt szabj a dolgoknak, és ez alól semmi nem menthet fel. Szerinted ezek után meg tudnál benne bízni? Olyan lányt keresnék a helyedben, aki meg tudja azt adni Neked, amit Te megadsz neki (pl. hűség). Ha nem egyforma az értékrendetek, akkor keresni kell mást.

2011. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

nem úszhatja meg ilyen könnyen ha meg is bocsájtod előbb kell hogy megmutassa mennyire szeret tiszta vizet kell önteni a pohárba mi a megoldás hát elmondom találj ki egy mesét ennyi az egész és megtudsz mindent.........



egy mese... adok egy példát és meg kell figyelni mit válaszol a lány.... Ha IGENT mond adj neki még egy esélyt ha nemet dobd a francba..


mese.... Ismerek egy lányt akivel elég jól eggyezem és szexuálisan vonzódunk egymáshoz a megmondtam neki hogy van barátnőm és nem akarok tőlle semmit habár nagyon jól néz ki és kivánatos.. felajánlotta mert tetsyem neki hogy feküdjünk le mert nagyon oda van értem és nem érdekli hogy van barátnőm... Én Nemet mondtam de megadta a számát és azt mondta hogy keressem fel ha meggondoltam magam az ajánlat még áll...


a kérdés amit fell kell tegyél a lánynak hogy felhivom a csajt és elmegyek talalkozom vele és nem azért fekszem le vele hogy bosszút aljak hanem mert tetszik és kivánom neked is tetszett a fiu és kivántad és akkor ha te is eggyütt tudsz majd élni a gondolattal hogy én mit tettem akkor megbocsájtok... lefeküdhetek a lánnyal vagy sem hogy kvittek legyünk mert ami neked szabad volt nekem is szabad ha nem vagy papucs minimum ennyit megkérdezel?


Ha igent mond szeret és belátja hogy ami eggyiknek szabad szabad a másiknak is nem hiszem hogy neki nem esett jól hogy szétd...ák..

ha veled marad 2-3 hónap mulva mond meg neki az igazat hogy csak mese volt addig higgye azt hogy te is jót dugtál lássuk neki hogy esik... vagy ne mond el soha ne félj máskor 2 szer meggondolja ki alá fekszik...

2011. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
bocs a sok hibáért faratt voltam mikor irtam
2011. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

egy kezdő pszichológus.... szivesen

De a lényeg az egészben nehogy elmond neki hamar hogy nem létezik a lány inkább tedd meg valójában a szenvedésen van a hangsúj amit azért kell átéljem amit tett ha kibirja megérdemel még egy esélyt ha nem nem... én a helyedbe nem mondanám el soha.... vagy karácsonyi ajándéknak vagy az esküvő napjám hogy hitelesebb legyen a dolog avasd be egy lány ismerősődet hangosisd ki a telefont és beszélj vele előtte

2011. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Egyből bevallotta ahogy hazajött! Elmondott mindent a dologról amit csak kérdeztem! Sírt is és láttam rajta hogy megbánja!"


Benned ez még kérdést vet fel. A legvisszataszítóbb egy kapcsolatban, ha az egyik fél félrekefél nemtől függetlenül. Az én szememben erre nincs bocsánat, mert ha elnézed, akkor újra meg fogja tenni. Sírt? Hogy be ne szarjak. Azt írtad, hogy színész. Honnan tudod, hogy megbánta? Ha annyira szeretne, akkor a megcsalás gondolata fel sem merülne benne, nem hogy megtegye. Ha megbocsájtasz, készülj fel arra, hogy ezt eljátssza még veled párszor, aztán a végén nevelheted más kölykét.

2011. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
hát köszike mindenkinek ez a kérdéses dolog elég jól hangzik és logikus. Sztem megfogadom a tanácsod és próbára teszem és ez majd eldönt mindent ebből tényleg láccani fog hogy szeret e vagy sem. Köszi mindenkinek azért.
2011. aug. 14. 00:51
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha szeretne eleve nem csalt volna meg. Jobban jársz, ha kidobod a francba. Az élet túl rövid, hogy egy szar kapcsolatban éljünk. Ezer számra van még odakint választási lehetőség. VAgy te szeretnél úgy élni, hogy folyamatosan azon aggódsz, hogy mikor fog megint félrekefélni? Mert ha megbocsájtod, akkor 100%, hogy újra megteszi.
2011. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
majd ird meg mire jutottál kiváncsi vagyok az eredményre mármint a teszt hitelességében
2011. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!