Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiu lép félre az baj?

Figyelt kérdés

Szerintem a mi dolgunk minnél több nőt megtermékenyíteni,ezért áll a -BRÉ- egész nap,ha akarod-ha nem!

-A -BROKI- nem korrodálódik,nem lesz rücskös,fonnyadt és fekete,még 100 menet után sem.

Ebbe én nem tartozom bele,sosem csalnám meg a nőmet,csak elgondolkoztat ez a dolog x)

Na?szerintetek? =)


2011. aug. 13. 09:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Dehogy baj. Az büszkeség. A nőnek a konyhában a helye.
2011. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
szerintem jó hülye felfogásod van az életről :D
2011. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
én még akkor sem csalnám meg a barátnőmet ha peris hilton akarna velem ba*ni
2011. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Marha nagy hülye volt, aki ezt kitalálta. Aki minél több nőt akar megtermékenyíteni az csak szépen tartsa is el az összes kölykét.
2011. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Tök mind1 ki lép félre egy kapcsolatban, baj!



Amúgy meg a férfiak tényleg csak arra lettek kitalálva, hogy minél több utódot igyekezzenek hátrahagyni, meg vadászatra...ezért magasabb a nők átlag életkora xD

2011. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

persze,ha a fiú lép félre az nem gáz!%

istenem!!

mindent meg lehet válaszolni!! Az a dolgotok hogy minél több nőt megtermékenyítsetek? Ilyen erővel a mi dolgunk hogy minél több férfinek tetszünk,és érezzük is!

Ne mentegessétek már magatokat ilyen f****-kal!

Egy igazi férfi attól férfi,hogy a kapcsolatba is férfi/úriember tud maradni és nem csalja meg a barátnőjét!


úgyhogy ne gondolkodjál ilyeneket,csak megfájdul az a nagyon okos fejed!

2011. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
arabok
2011. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Miért?ha csak egyet csinálsz neki azt még kibírja,én büszke lennék magamra ha pl. Amerikába,minden államba lehetne 1-1 gyermekem.És ha ilyen lennék,amelyik csaj lefekszik velem,(ha ismerne nem tenné)akkor meg is érdemli,hiszen ha nem ismer,akkor mit akar...
2011. aug. 13. 10:03
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
jó,te menthetetlen eset vagy! de legalább ne fertőzd a többit
2011. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki lép félre, mert az nem változtat azon a tényen, hogy a megcsalás a világ leggusztustalanabb dolga. A gyáva emberek teszik ezt, akik nem képesek a párjuk elé állni és megbeszélni a dolgokat. Nem az a becsülendő dolog, ha minél több nővel együtt vagy, hanem az, hogy képes vagy megmaradni a párod mellett és nem a farkadban tartod az eszed!
2011. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!