Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiu lép félre az baj?

Figyelt kérdés

Szerintem a mi dolgunk minnél több nőt megtermékenyíteni,ezért áll a -BRÉ- egész nap,ha akarod-ha nem!

-A -BROKI- nem korrodálódik,nem lesz rücskös,fonnyadt és fekete,még 100 menet után sem.

Ebbe én nem tartozom bele,sosem csalnám meg a nőmet,csak elgondolkoztat ez a dolog x)

Na?szerintetek? =)


2011. aug. 13. 09:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az:O

Szerintem ez természetes,gondolj vissza a régi időkre,ezek a hűséges vagy nem csak az utobbi századok szüleményei,régen ritkák voltak az ilyen kapcsolatok

2011. aug. 13. 10:12
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az őskorban élünk, ha még nem vetted volna észre.
2011. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
valóban gyáva dolog,ez kifilézve,de igaz de ha én lennék,ez a megcsalós idióta (legyen -Béla- a neve)Akkor Béla szinte biztos elmondaná rózsikának hogy félrekefélt
2011. aug. 13. 10:14
 14/23 A kérdező kommentje:

Az őskor szebb volt mint a mai világ,ha nem emberi szeszögből nézzük(amit neked nehéz lehet felfogni)

kiszúrnád hogy az ember egy vírus a földön ami csak pusztít!

Régen nem volt ez.egymást pusztítottuk,de nem a természetet,

Őskorban meg legalább ismerték a kard és a becsület útját.

2011. aug. 13. 10:17
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem az lenne a legtisztább dolog, ha Béla szakítana Rózsikával és utána tiszta lelkiismerettel kfélhetne mást?
2011. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy én vagyok Béla,ugyhogy Béla és Rózsika kapcsolata tisztázatlan maradt,lehet hogy elég nyílt kapcsolatban élnek..
2011. aug. 13. 10:19
 17/23 anonim ***** válasza:

és mit szólna Béla,ahoz hogy miközben ő ilyen okosságokon töpreng,addig Rózsikát dugják előlről-hátulról?

Azt mondaná,hát nyitott kapcsolatban vagyunk? vagy ez már gáz,hiszen Rózsika nő,ilyet nem tehet! Neki vissza kell fognia a vágyait,ilyesmi csak a drága férfiakba ébredhet mert hát évek óta ők a "nagy"vadászok

2011. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki félre lép az nem baj, a baj az ha a másik megtudja.
2011. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Na most figyelj ide!!! de nagyon!


Akár a fiú akár a lány lép félre, amíg a párja nem tudja addig nem fáj....


Tudod..."amiről nem tudsz az nem fáj.."

2011. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 pofon ***** válasza:

Az nem baj, nyugodtan csináld,qrj minél többet,pont igaz hogy a férfi azért van hogy keféljen.....

De akkor a nődnek is azért van muf*ja hogy minél több gyereket varjon majd a nyakadba,amik nem tőled vannak persze.....

Az meg nem baj hogy nem vagy Béla,ha ilyeneken töröd azt a degenerált fejed,akkor eljön az ideje hogy ilyen is leszel.De akkor majd csináld cigánnyal,mert hát azok úgyis segélyekből majd felnevelik a kölykeidet.Remélem elkapsz majd egyszer valamit és bele is dö*lesz,nem kell hogy az ilyen éljen

2011. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!