Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok! MIT CSINÁLJAK?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon bejön !!jól kijővünk !!! hogy tudnám meg h bejövök-e neki azonkívül h konkrétan megkérdezném!! ... és h idősebb egy kicsit nálam !!! Segítsetek kéérlek :(
2011. aug. 13. 12:29
 1/5 kittip ***** válasza:

Véleményem szerint, azt, hogy tetszel-e neki, nem kell konkrétan megkérdezned tőle. Az ilyet látni lehet apró kis jelekből, mozdulatokból. Csak figyelj oda, és észreveszed.

Pl.: Hogy néz rád? Szeret-e hozzád érni? (Akár véletlen is :) )

2011. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha jól kijöttök, akkor azért csak érzed, h nem vagy neki közömbös. egyébként megkérheted rá, h kísérjen el egy ruhavásárlásra, "mert kell egy férfi szempár, aki megmondja, h jó-e a ruha" ha bele megy és csak rád figyel nyálcsorgatva, akkor lehet tudni, h mi a helyzet (a legkurv4'sabb ruhát is felpróbálhatod, hiszen nem veszed meg, így még nevethettek is rajta anélkül, h ribancnak nézne)

ha van esze, akkor ezek után kitalál valamit, h folytatódjon a találka randi forájában :) sok sikert :)

2011. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyeld a reakcioit ha pl mosolyog rád sokat vagy ilyesmi az már jelent valamit de ilyenkor általában a fiuk tekintetében észrelehet venni :)

vagy keresss egy közös barátot és kérd meg h kérdezze meg a srácot ;)...

2011. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hihihii.. én régebben azt csináltam , hogy pl. msnen bezsélgettünk és mondtam h pill.. de előtte mondtam neki h itt van nálam bnőm.. és én bnőm 'nevébe' megkérdeztem h bejövök-e a pasinak... aztán mintha semmiről nem tudnék.. de egyébként észre lehet venni a tekintetén.. meg sok dolgon..figyelj:))
2011. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszzi ... nektek majd igyekszem !!!! hasznos ajánlatok ;)
2011. aug. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!