Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Tanácsokat kérnék. Nyitott kapcsolat a szitu, és beindult a túlzott ragaszkodás. Mit csináljak? (21/F)

Figyelt kérdés
Van egy barát (lány),akivel középsuliba együtt jártunk,és másfél év után megkerestem. Egyikünk sincs most kapcsolatban,és megdumáltuk,hogy összejárunk múlatni az időt. (Mozizás,közös kirándulások,szex,és társai.) Ledumáltuk,hogy de semmi komoly. Egy hónapot jártunk,de nem voltunk szerelmesek,és szakított. De ugyanúgy megy minden tovább,mintha járnánk,csók,smár,ölelkezés az utcán,minden van. Úgy vettem észre,hogy ő is ragaszkodik hozzám,mondta is,és én is hiányzok neki. De tegnap csinált a Face-en egy albumot,'Akiket szeretek' címmel,és fáj,hogy nem vagyok benne. Szeretném,ha engem betenne oda,és tudná az egész telibekúrt világ,hogy mi igenis csípjük egymást...nagyon.. Szerintetek hogy hozzam ezt finoman a tudtára? Nagyon fontos lenne,ha jönne pár komoly válasz. Megköszönném.
2011. jún. 23. 05:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy a volt pasiját ő hagyta el,és már nem szereti. De a képei még mindig benne vannak a telójóban,és nem törli ki,hiába mondtam,hogy rosszul esik,inkább összeveszik velem. Ez még tűrhető,mert azért csak 5 év volt,vagy itt már felejtsem el?
2011. jún. 23. 05:54
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű kapcsolatokkal az szokott lenni a gond, hogy az egyik fél egyszer csak többet érez... Úgy mint most te... A másik meg azt mondja, hogy pont ezért beszéltük meg az elején, hogy semmi több. Hacsak nem megváltoztak az ő érzései is, bár a leírásodból nem így tűnik. Esetleg megpróbálhatod elmondani neki hátha benne is elindul valami.
2011. jún. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Beszéltük már,és ő nem akarja. De mindent úgy csinál,mintha szeretne. Úgy bújik,ölel,hiányol... Tényleg mintha szeretne.. Szal nem értem a csajt. Én először azt szeretném,hogy ugyanolyan fontos legyek neki,mint más. Ez önzőség?
2011. jún. 23. 06:28
 4/14 anonim válasza:
Szerintem jelöld be magad az 'Akiket szeretek' albumába!
2011. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
képeket ne akarj kitöröltetni...én akkor is megtartanák képeket ha már gyűlölném azt akiről készült...a miért egyszerű: emlék....te se örülnél ha ki kéne törölnöd az öszes gyerekkori kiscicás képed, csak mert lett egy kutyusod...jó-jó nem ugyanaz..de azért érted?
2011. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,értem a célzást,és igazad is van. Viszont az előző kommentelőt nem értem,hogy jelöljem be magam olyan fényképeken,ahol csak ő van meg valamelyik haverja? Nem tudom magam bejelölni...
2011. jún. 23. 11:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Viszont arra gondoltam,hogy mondogatni fogom neki,hogy mennyire szeretem őt,aztán csinálok én is egy ugyanolyan albumot vagy 10 képpel,és direkt nem teszem őt közzéjük,hátha észreveszi magát.. Szerintetek ez hatásos lenne?
2011. jún. 23. 11:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól gondolom, hogy te többször keresed mint ő téged? Azt, hogy tényleg érez-e irántad valamit (abban az esetben, ha folyton a "nyakán lógsz") csak akkor tudja meg ő is és ezáltal te is ha kicsit elveszít... Nem jelentkezel, nem keresed, nem udvarolsz annyit neki közömbösen viselkedsz vele. Ennek persze megvan az a kockázata is, hogy tényleg elveszíted... persze akkor, ha ez megtörténik sosem volt igazán a tiéd. Ha meg ennek hatására elkezd ő jobban hozzád közeledni akkor reménykedhetsz... Remélem érthető amit írni akarok.
2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen,és köszi a normális választ. Viszont nem lógok a nyakán,mindketten hiányzunk a másiknak,és szinte ugyanannyiszor kéri ő hogy talizzunk,mint én. Az ötlet viszont jó,megpróbálom amit írtál.
2011. jún. 23. 15:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám féltékennyé tenni. Akkor kiderül mi a helyzet. De ez is kockázatos.
2011. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!