Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vörösből szőke hajra váltanék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörösből szőke hajra váltanék, mire a párom közölte h ő nem akarja és ha átfestem ne csodálkozzak ha majd minden vörös hajú nőt megnéz, ez normális dolog és csak szerintem abszurd ez a reakció?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 10:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
Tegyél bele szőke csíkokat. Akkor vörös is maradsz, meg nem is, változtatsz is, és a barátod igényeit is kielégíted.
2011. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

ez egy csicska.

szakíts vele

2011. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

Ti komolyan beszéltek? Normális reakció? Alap lenne, hogy úgy gondolkodjon, ahogy a kérdező írta: ha úgy érzed jól magad, tedd!

Hát én nagyon szerencsés vagyok a barátommal, azt hiszem...

2011. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Az én barátom meg azt hiszem szerencsés lehet, hogy nem csinálok minden egyes mondatából cirkuszt. Főleg olyanból nem, amiből érződik a bók: "Te így vagy szép, vörös hajjal, ne fesd át a hajad!" Nem gondolod hogy belül ezt gondolta? Mert én ezt veszem ki ebből.

('Istenem, milyen barát már az ilyen, hogy lehet véleménye, és hogy meri nekem elmondani?!')

2011. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem csinálok cirkuszt minden mondatából, de nem tudom te mennyire örülnél neki ha kb minden nap elmondaná ezt 20szor? lehet hogy egy ideig nem veszed magadra mint ahogy én sem az ehhez hasonló mondatait de egy idő után elég bántó tud lenni
2011. aug. 14. 15:07
 16/21 TeeCee válasza:
Szerintem sem normális, érdemes lenne feltenni akár magadnak akár a párodnak a kérdést, hogy a vörös hajad miatt van veled?szőkén már nem fog szeretni?!vagy egyáltalán honnan tudja, hogy nem fog jól állni a szőke?a hajfestés nem olyan nagy para, vissza lehet csinálni elég gyorsan...:)
2011. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki ezeket, és ha nagyon nem áll jól, nem tetszik, veszek egy doboz hajfestéket és akár én magam is visszafestem... de nem igazán lehet vele beszélni
2011. aug. 14. 15:56
 18/21 TeeCee válasza:
Hát ebben a topikban az a legnehezebb, hogy sosem ismerjük magát a párt. Engem személy szerint nem tudna megakadályozni a barátom((hogyha ilyen olyan lelki zsarolós trükköket alkalmaz az már régen rossz)) olyan dologban amit azért csinálnék, hogy én jobban érezzem magam.
2011. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te szeretnéd átfesteni a hajad, ő meg szeretné, ha nem tennéd. Az egyik a te véleményed, a másik az övé. Ne mond nekem, hogy ez baj!!!
2011. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igaza van a pasidnak. Ha ő a vöröseket szereti és azért tetszel neki mert te vörös vagy akkor jogos. Én a barátnőmet barnan ismertem meg, ő is szökésre akarta festeni de azt mondtam soha egyetlen bókot nem fog hallani tőlem ha megfesti. Legyen természetes haj színe legalább addig amíg nem feheredik.
2011. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!