Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jó döntés volt? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jó döntés volt? Mennyire éljem bele magam ebbe az új kapcsolatba? (Nem ugyanott élünk, 30-40 percre lakik tőlem kb.)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem is tudom, hogy kezdjek hozzá, mert végülis semmi problémám nincs, csak kíváncsi vagyok idegen emberek véleményére. Tehát:

Április elején megismertem egy nagyon kedves srácot, nagyon jól kijövök vele ( amúgy neten ismertem meg) és egy hét után megvolt az a bizonyos első találkozás. Élőben is elvoltunk, sokat beszélgettünk, megvolt a szimpátia. A rákövetkező hétvégén megint találkoztunk, és most ott tartunk,hogy összejöttünk . Úgyhogy most minden szép és jó. Olyan mintha ezer éve ismerném, egyezik a zenei ízlésünk is, bármiről el tudunk beszélgetni, és még a haverjaival is jól kijövök, ami ritka nálam..

Mivel én nem szeretem az ilyen 1-2 hónapos kis " semmi" kapcsolatokat, hanem többre vágyom, akkor vajon lehet ebből tartós dolog, annak ellenére,hogy ápr. eleje óta ismerjük egymást?


17/L


2009. ápr. 13. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tesz jót egy kapcsolatnak, ha állandóan azon görcsölsz, hogy vajon meddig fog tartani.

Élj a kapcsolatban, tervezz hosszú távon, ennél többet nem sokat tehetsz.

Azt írod, jól el is tudsz beszélgetni a sráccal. Akkor nem lesz nehéz kideríteni, mi a véleménye a rövid-hosszaú kapcsolatokról. Persze nem így rákérdezve :)

2009. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ne feledd, a hosszú, tartós kapcsolatoknak is van eleje, kezdeti szakasza! Nem lehet tudni, hogy milyen hosszú lesz, így most ne rágódj ezen! A kezdeti hónapokon át kell esni, és a legjobb az, ha boldogan teszed, és nem görcsölve! Szóval csak mosolyogj!
2009. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja előre megmondani,h meddig fog tartani.De szerintem 17évesen ne problémázz ezen.Én értem,hogy nem szeretnéd pazarolni az idődet "semmi" kapcsolatokra,de ezt senki nem látja előre.Érezzétek jól magatokat együtt,ismerkedjetek meg jobban,szervezzetek változatos programokat magatoknak...az,hogy most úgy tűnik,hogy mindenben egyeztek v így is marad,v kiderül az ellenkezője.Az,hogy 30-40 percre lakik,szerintem nem probléma...ha összejön a dolog hosszabb távra,akkor szerencsés vagy,ha nem,akkor meg nem passzoltatok egymáshoz,nem kell sajnálni,mindíg próbálkozni kell...Én drukkolok nektek,hogy jól menjen:) 20/L
2009. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy picit előretekintenék. A srác mennyi idős? Te merre fogsz továbbtanulni az érettségi után? Esetleg van esély arra, hogy kicsit közelebb kerüljetek egymáshoz? Nem mondom, hogy sok ez a 30-40 perc távolság... de mégis.
2009. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! én ugyanigy ismertem meg a barátomat:)egy hétig msn utána találkoztunk,rettentően jól kijövünk egymással,és én is ugy éreztem,mintha 1000 éve ismernénk egymást.ennek már 6hónapja...Ne görcsölj semmin csak legyél boldog!sok sikert:)

18/L

2009. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

30-40 perc távolság??? a barátomhoz több mint egy órát utazok, pedig mindketten pestiek vagyunk, csak én a város egyik, ő a másik sarkában. hidd el, igazán semmi az a fél óra.

ha már most az elején azon görcsölsz mennyit lesztek együtt az nem jó. engedd el magad, merj szreretni, de ne hagyd magad átverni.

2009. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is egy órába tart, mire eljutok a barátomhoz, pedig ő Miskolcon lakik én meg Miskloctól kb. 15 km.-re. az a 30-40 perces út nem távoltság ;)
2009. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a sok választ! Ezzel kicsit megnyugtattatok. ugyanis még nem nagyon volt hosszú életű/komoly kapcsolatom. És már nagyon szeretnék egyet. Érettségi nekem szerencsére még nem most lesz. Még van hátra 2 év, de még fogalmamsincs mihez fogok kezdeni után. Ezen eddig nem is filóztam. Csak nemtudom, ismerőseim szerintem nem tartanak normálisnak,hogy ilyen hamar összejöttem valakivel..
2009. ápr. 13. 20:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Jah azt lefelejtettem,hogy a srác 18 éves :)
2009. ápr. 13. 20:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem is kell még azon filózni, mi lesz 2 év múlva. Az még sok idő. Nyilván attól is függ, együtt lesztek-e még, stb.

Akiknek meg csak azért nem tetszik a dolog, mert szerintük túl fiatal vagy, azokkal ne foglalkozz.

2009. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!