Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes újbol belekezdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes újbol belekezdeni a kapcsolatba? Mi lenne a legjobb döntés? Ha ő is szeretné meg én is a kapcsolatot probáljuk meg ujra?

Figyelt kérdés
1hónapja szakitottunk bnőmmel, pontosabban ő velem, azt mondta már nem érzi azt amit elején, már nem szerelmes. Én az első kapcsolata,szerelme voltam neki. Most szombaton viszont találkoztunk, és mondta hogy szeretné ujbol kezdeni a kapcsolatot velem,mert hiányzok neki. De azt mondja hogy nem szerelmes belém, de probáljuk meg ujbol a kapcsolatot és hátha ujbol belém szeret. Ő is szeretné ha működne a dolog, és minden olyan lenne mint régen. A szombati talin volt csók is, ölelekezés,odabujás... smárolni viszont még nem akart, azt mondta egyelőre még csak ennyi... Az én érzéseim szakitás után se multak el, még mindig ugyanugy szeretem mint régen. Miután találkoztunk bennem még jobban felgyulladt a láng, mégjobban beleszerettem. Még azt szeretném vele tisztázni hogy a legutobbi találkozás alkalmával megmozdult e benne valami, mit érzett, várta-e a telefonhivásomat, a találkozást, és hogy van-e egy kis apro esélye is annak hogy szeret. Még ezeket ne mtudom de legközelebbi találkozás alkalmával megbeszélem vele mindezeket, és ennek függvényébe döntök a kapcsolat sorsárol. Szerintetek mi lenne a legjobb döntés? Ha őis szeretné meg énis a kapcsolatot probáljuk meg ujra? Azzal ne gyertek hogy fiatalok vagyunk keressünk másikat...(17 éves srác)
2008. okt. 27. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg, persze ;-) Nem szabad ezt a lehetőséget visszautasítanod ha szereted, miért szenvednél nélküle, ha ő még hajlik arra hogy összejöjjetek újból. A csajszi szerintem nembiztos most abban hogy mit akar valójában, átkell még gondolnia a dolgokat, de addig is miért ne lehetnétek egymás karjaiban :-) Sok sikert nektek és remélem újra lángra lobban közöttetek a nagy szerelem :-)
2008. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak van-e akkor értelme ujbol kezdeni ha már a szikra sincs meg benne? Elérhetem h ujbol szerelmes legyen? Mert én fülig szerelmes vagyok belé, és ha ujbol csalodás érne, hogy szakitunk az nagyon megviselne...
2008. okt. 27. 14:55
 3/4 anonim válasza:
Nem szabad félni attól, hogy megint csalódás ér, mert akkor mindig szorongani fogsz, sosem leszel igazán boldog. Próbáld meg újra meghódítani a szívét, ha egyszer már sikerült, miért ne sikerülhetne mégegyszer! Sok sikert kívánok Neked! :)
2008. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2008. okt. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!