Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátnőm valamikor azért nem akar velem sexelni, mert szerinte szellemek vannak a szobában?

Figyelt kérdés

Nagyon durva, éppen hozzábújnék, erre mondja, hogy most nem lehet, mert itt vannak a szellemek a szobában és figyelnek minket én pedig olyan kanos vagyok ilyenkor már.

Meg hetente jár jósokhoz, tisztánlátókhoz, auramasszőrökhöz és tízezreket is otthagy. Gazdag családja van, de ez akkor sem normális, én pedig fullosan ateista vagyok és alapból aranyos csaj meg minden, de mit csináljak vele?


2011. aug. 15. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát meghalok xĐĐĐĐĐĐĐ ezhülye xĐĐĐĐĐĐĐĐ alapból nem normális ha valaki ilyeneket hisz xĐĐĐ pláne ha azért nem szexeltek xĐĐĐĐ
2011. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csajod vidd el egy orvoshoz, ne kuruzslóhoz. Vagy próbáld meggyőzni abban, h sokkal izgalmasabb a szex, ha valaki néz közben... :D
2011. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, míg nem késő.
2011. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
te gyökér xD :D ...máskor mond azt h ők is beszállhatnak ha gondolja :D vagy pedig kössed be a szemét és akkor nem fogja őket látni xD de ez beteges :D
2011. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
elhagyni nem akarom, de így se akarom őt. makacs mint az öszvér.
2011. aug. 15. 13:45
 6/16 anonim ***** válasza:

Szar ügy.

Ha elmondanád neki h el akarod hagyni mit szólna?

2011. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jószándékú ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, és mióta lett szellemekkel suttogó?
2011. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 depp81 ***** válasza:
Vigyázzatok is, Casper lecsap rátok :D
2011. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szellemes csaj lehet, a szó legszorosabb értelmében! :-)


(De ha te meg ateista vagy, nem sok közös jövőt jósolok nektek.)


Pedro

2011. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Ezt biztosan tudom, mert nekem is a szellemek mondták.

2011. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!