Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel facebook chaten egész jól elbeszélgetek de nem tom mit kérdezzek még tőle? Ha lehet normális válaszokat.13/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 13:46
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
a 2. barbie babás válaszra nem az a babázós fajta vok nem vok annyira lányos mint a legtöbb lány de am a legtöbben vagány jófej csajnak tartanak
2011. aug. 15. 14:12
 22/32 anonim ***** válasza:
Akkor ahhoz is vagány legyél, hogy tudd mit kell kérdezni egy sráctól...
2011. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

vedd elő az intellektuális énedet ! jah hogy 13 évesen neked még nincs,akkor talán beszélgessetek a pokémonokról..

talán :D

2011. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

A barbies korszakomat már én is rég elfelejtettem.

De az biztos hogy nem azon törtem a fejem 13 évesen hogy facebookon miről tudjak beszélni egy sráccal,akár mennyire is voltam jó fej.

És ha annyira nagykislánynak tartod magad akkor rajta beszélgess vele amiről akarsz.Elég sokmindenről el lehet beszélgetni:)

2011. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

hogy hívnak, hátha rólam van szó :D

( erre kicsi az esély, de volt már rólam kérdés, azóta semmi se lehetetlen)

2011. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
kicsit félve teszem fel a kérdést nehogy te legyél véletlenül nem Kovács Márknak hivnak? :/
2011. aug. 17. 08:25
 27/32 anonim ***** válasza:

Naná hogy persze, hogy nem úgy hívnak :D

sajnos :D

2011. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
miért sajnos?
2011. aug. 18. 07:59
 29/32 anonim válasza:
50%

Hát elolvastam az összes választ, és megint elment a kedvem mindentől. Olyan bunkók az emberek ezzel a

" kislány vagy / barbie-zz még / mit akarsz 13 évesen?? " dumájukkal. Nekem is voltak már ilyen problémáim. Mondjuk kérdezd tőle,h meik a kedvenc filme/zenéje , mi a hobbija, szereti-e a focit, ha igen, akkor melyik a kedvenc csapata / focistája... . Nekem ezek beváltak. :D

2012. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem tod ! mit kérdezz? Te lehet hogy az oviba is megbuktál játékból.
2013. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!