Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt a szerelem. Vagy talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem. Vagy talán nem is volt. Mit tegyek, hogy mégis érezzem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fájdalmat okozott már nekem,ezért nem is szeretem. De ő mindig visszakönyörgi magát,én meg megbocsátok neki. :( Nem tudom mit csináljak,ha nem lenne,hiányozna,de nem érzem olyan jól magam vele mint pl a volt barátommal. Lehet így is együtt lenni valakivel?
2011. aug. 16. 23:19
 1/2 anonim válasza:
Dobd be egy kútba, akkor majd nem könyörög.
2011. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél, a szerelmet nem lehet erőltetni.

Talán azért hiányzik, mert kell valaki, aki figyel rád, törődik veled. Hagyd szerintem, ha megint összejössz vele, te is szenvedsz, meg neki sem lehet öröm, hogy valaki úgy van vele, hogy nem is szereti..

2011. aug. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!