Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plátói szerelem. Nektek volt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem. Nektek volt már?

Figyelt kérdés
Medig tartott? Utána együtt voltatok? Szivesen hallgatnák történeteket mert nekem is ilyesmi van most:/
2011. aug. 17. 16:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de 1 év után feladtam, mert annyira reménytelen volt :/
2011. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Nekem most is van :/ Van barátnője, vagy is, csak volt, és hozzám fordult segítségért ez ügyben, hogy adjak neki tanácsot.Kérdeztem, hogy szereti-e még, és azt válaszolta, hogy igen. Aztán most meg együtt mentek nyaralni, gondolom össze is jöttek megint. :(
2011. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 BlackSword ***** válasza:
100%
Volt, de vagy neki volt valakije, vagy nekem... Aztán elváltak az útjaink... De nagyon remélem, hogy azóta is boldog...
2011. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt! Kb egy évig birtam. Utána becsajoztam. Na akkor észrevette, hogy a tartalék fiu eluszott :-) Szerencsére non-plátoi szerelemmé alakult.
2011. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Volt, sőt eddig csak az volt:(

kb fél évig.

2011. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Most is az van. :/ Nem tudom meddig bírom, meddig leszek képes várni rá (kiélős fázisában van)
2011. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem is az van még most is sőőt már 5 éve tart, ne tudjátok meg milyen kínos a helyzet...annyit szenvedek és sírok, hogy egy pasi nem érdemel meg ennyi könnyet..de én a végsőkig várok rá, ha kell, de nekem ő az, aki kell...persze nem mondom, hogy nincs kapcsolatom és csak rá várok, mert azt azért nem lehet megtenni, na de az a durva, hogy senkibe nem tudok így szerelembe esni..:S:S Nagyon rossz érzés, senkinek nem kívánom a beteljesületlen szerelmet, annál kínzóbb érzés nincs, annyit szenvedsz..egy csöpp remény talán még van, kivárom, hátha:)
2011. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Nekem is volt, 1 évig tartott.

Egy táncfesztiválon voltunk Törökországban 1 hétig, ott ismertem meg, beszéltünk sokat, ő is szerelmes volt belém, de becsajozott, én pedig sokáig sírtam, de most már van barátom és vele boldog vagyok.

Remélem ő is az.

2011. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
De mégis h lehet ettől a plátói szerelemtől megszabadulni?? Én vagyok az akinek 5 éve tart, de úgy látom esélytelen vagyok a fiúnál, mit tegyek h elfelejtsem végre??? Mindenkibe őt keresem stb...
2011. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még csak beteljesületlen plátói szerelem volt az életemben... 27f
2011. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!