Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besokallunk egymástól! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokallunk egymástól! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Párommal meglehetősen akaratosak és makacsak vagyunk mindketten, ő ráadásul még renkdkívül önző is. (Néha észre se veszi, csak ha mondom neki)

Az a problémánk, hogy ha sokat vagyunk együtt egyszerűen egymás agyára megyünk, tudja hogy mi az amit nem bírok elviselni direkt azt csinálja vagy direkt ugy szól, ami engem idegesít én hisztizek, besértődök. Ő pedig bunkó velem!

Próbáltuk megbeszélni, de nem tudjuk miért van ez?! Már volt egy szakításunk is de nem bírjuk ki egymás nélkül, őrülten hiányzott a másik és csodálatos volt az újrakezdés.

Párom szerint ez nem probléma, nehéz esetek vagyunk mindketten és szükségünk van némi egyedüllétre, hogy újra és újra érezzük mennyire hiányzik a másik.

Csakhogy most összeköltözésen gondolkodunk és félek, hogy nem működne, ha már abból is gondok vanna ha sokat vagyunk együtt.

Már arra is gondoltam hogy talán nem passzolunk.

Igazából semmi probléma nincs köztünk, imádjuk egymást csak annnyi hogy néha kell egy kis magány.

Mit gondoltok erről? Szerintetek nem lenne hiba összeköltözni? Volt már ilyen kapcsolatotok? Mi a megoldás?


2011. aug. 17. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem ez nem fog működni...


És több lehetőségetek van.

1. Nem költöztök össze, és elviselitek egymást egy ilyen laza kapcsolatban, ameddig bírjátok.

2. Szétváltok, és mindketten újrakezditek valaki mással.

3. Összeköltöztök, és még több súrlódás lesz köztetek, amire rámegy a kapcsolatotok.

4. Összeköltöztök, és időnként valamelyiktek "visszamegy a mamához" azaz szüneteket iktattok be, hogy kipihenjétek a kapcsolatotokat - ez általában bizalmatlansághoz vezet.


Szóval több lehetőség is van, de én bevallom őszintén, nem tartom életképesnek a dolgot...


Pedro

2011. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak több időt kell külön töltenetek,nem mindig csak egymás nyakán lógni,és akkor rendben lesztek:)
2011. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kell erőltetni ami nem megy? Fiatal vagy, éld az életed, keress a millióból egy másikat.
2011. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!