Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki sosem tudja elfelejteni a másikat?

Figyelt kérdés

1 év telt el azóta, voltak fiúk, mégsem megy... Mikor lesz ennek vége? Pedig nem is látom, nem is beszélünk, de a szívemből nem tudom kitépni... Marad a helyen, ahol 1 éve is volt. :S


Lány, 18


2010. ápr. 16. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok vele, már 9 éve, pedig neki felesége, gyereke van, de ha meglátom a mai napig kiugrik a szívem a helyéből.

Nem tudok kapcsolatot létesíteni senkivel sem, mert ha már egy férfi megérint is kiváltja az undort belőllem és ellököm a kezét.

2010. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért az undort az hanyagoljuk.

Létezik, persze, hogyne létezne, olyan hogy valakit sosem fogsz tudni elfelejteni, mint egy szép emlék mindig benned él majd, főleg ha minden szép és jó volt és nem háború által váltatok szét. Én ugyanígy vagyok 2 volt barátnőm iránt is, szeretem őket a mai napig, de már nem ugyanazzal a szeretettel inkább barátilag, viszont úgy maradtunk hogy néha összefutunk beszélgetünk kicsit megtudjuk mi van a másikkal, hogy van, így mind a 2-en megnyugszunk hogy jól van nem esett baja ennyi. van jelenleg is barátnőm és őt szeretem úgy ahogy azt kell.


De az hogy valakinek azért ne legyen pasija, vagy barátnője és ha akad is akkor undorodik tőle vagy ellöki magától, olyan nincs akkor nagyon rosszat választott. Mert azért 1 év után már annyire túl lehet tennie magát az embernek egy szakításon.....

2010. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor én vagyok az élő tanu, valószínű nem látsz bele a lelkivilágomba, ezt csak én tudhatom a legjobban.

Biztosan tudod milyen érzés az, amikor megcsalnak, de úgy, hogy gyerek is lesz belőle.

2010. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vok: és a 3. válaszolónak írnám:

Elhiszem, nem azt mondtam hogy ilyen nincs, de többségében ez ritka, hogy úgymond undorodj vagy abszolút ne kívánjon az ember mást.

De ez mindenkinél máshogy jön ki embere válogatja. sajnálom hogy ilyen szar helyzetben vagy, remélem egyszer megváltozik majd neked is.

2010. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem én is, hogy egyszer....
2010. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Létezik, én is ilyen vagyok sajnos. Évekig, hosszú hónapokig rágom magam olyanokért akiknek nem is kellettem. :"(

18/L

2010. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok a volt barátommal... a mai napig nem tudtam elfelejteni, pedig 1 éve szakítottunk. De mi vasárnap találkozunk, barátilag. :) Nem tudom hogy fogom kibírni. :S
2010. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
detto ugyanez.. lassan 3 éve volt a dolog, de még mindig fáj... csak tompult. Ő volt az első szerelmem.. és soha senki se lesz olyan mint Ő.. de fel kell fogni, hogy vége, és nem lesz újra, és tovább kell lépni. Nem szabad nyafogni, nem szabad sírni miatta. Mindig lesz más, jön újabb. Most is van barátom, ő az első akibe azóta szerelmes vagyok. És ő igazán szeret. :)
2010. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!