Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat tudtak arra, ha most hagytak el?

Figyelt kérdés

Barátnőm elhagyott több mint 3,5 év után..szinte mindenről Ő jut eszembe, és mindig rám törnek a szép emlékek, és úgy érzem, hogy pillanatok alatt széttépik a szívemet, és nagyon cefetül érzem magamat. Aludni sem tudok már napok óta, csak forgolódok össze vissza. Tudtok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek, hogy ne legyek ilyen fonnyadt?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. aug. 17. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pl elsősorban ne idegenektől kérj segítséget :) Inkább menj inni!
2011. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Panda Péter ***** válasza:
100%
Mr John Daniels, esetleg egy új hobbi, ismerkedés más lányokkal, eljárás a haverokkal, stb.
2011. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne igyál...

Hány éves vagy?

2011. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

John?

Nem Jack? :)

2011. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Avada Kedavra!
2011. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én elsősorban azt tanácsolnám, hogy menj el valamit sportolni (egyedül), én például a biciklizést javasolnám, és közben gondolkodj picit, ha szomorúnak, vagy mérgesnek érzed magad, akkor lassabban, vagy gyorsabban haladj, és picit meg fog nyugtatni. Amúgy szerintem keress valami ÚJ hobbit, és pár új havert. De vigyázz, nehogy rossz hatással legyenek rád.

Semmiképp se kezdj el inni!!

R.

2011. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Panda Péter ***** válasza:
neked Jack, de én már régóta ismerem :)
2011. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést :DDD
2011. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

24 éves vagyok. Sportolok...kondizni szoktam, de sajnos étvágyam nincs, így erőm sincs edzeni. Kb 3 nap alatt ettem meg annyi kaját, mint máskor 1 nap alatt. Érzem, hogy ez így nagyon nem jó, de sajnos ötletem sincs, hogy mit kéne tennem, hogy jobb legyen.

Amúgy nem szoktam inni, nem is cigizek, nem drogozok..ezeknek nem látom sok értelmét. Meg ha bepiálnék, utána másnapos lennék...szóval nem sokat segítene, csak még szarabbul lennék.

:(

2011. aug. 17. 23:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért nem nézel másik lány után?
2011. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!