Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat tudtak arra, ha most hagytak el?

Figyelt kérdés

Barátnőm elhagyott több mint 3,5 év után..szinte mindenről Ő jut eszembe, és mindig rám törnek a szép emlékek, és úgy érzem, hogy pillanatok alatt széttépik a szívemet, és nagyon cefetül érzem magamat. Aludni sem tudok már napok óta, csak forgolódok össze vissza. Tudtok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek, hogy ne legyek ilyen fonnyadt?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. aug. 17. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem erre nincs recept =S én még egy szakítást nem bírnék ki de ezt át kell vészelni valahogy. kb olyan mintha meghalt volna valaki =S

amúgy meg nem hinném h megoldás lenne kalandokba bonyolódni de barátokkal lenni és barátokat szerezni jó ötlet lehet

2011. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem szoktam inni, nem is cigizek, nem drogozok..ezeknek nem látom sok értelmét. Meg ha bepiálnék, utána másnapos lennék...szóval nem sokat segítene, csak még szarabbul lennék."


Itt az ideje hogy elkezdd, erre talaltak ki. Hetvegen rugjal csak be, jot fog tenni. Masnapossagra igyal ir kavet. Sokkal jobb masnaposan kovalyogni mint egy no utan sirdogalni ;)

2011. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
meg hát .haverok. ha nincs jobb elkell foglalnod magam ahelyett hogy sanyargatnád.
2011. aug. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Cody78 ***** válasza:

Dobott már pár csaj, így van tapasztalatom. :)

Én ilyenkor azt szoktam hogy körbetelefonálok a barátoknak és elmegyünk inni. :) Amúgy 1 évben 2-szer iszom. Elmondom a bánatom, ők megnyugtatnak hogy majd lesz másik. Beszéld ki magadból, ne tartsd bent. Ha végleg vége, nyugtasson a tudat hogy mindent megtettél. Ha tudod az okát miért hagyott el, hát akkor legközelebb máshogy csináld. Most hihetetlennek hangozhat, de van más csaj is világon. :) Mondom én, aki a 31.-re (kapcsolat) megtaláltam a majdnem tökéletest és 3.5 év után elhagyott, mert nem vettem el. :))) Van már másik és őt is lehet szeretni, de itt már jobban odafigyelek a régebbi "hibá(i)mra". Beszéld ki a bánatod, ne szégyelld hogy vannak érzelmeid. De ne legyél túl nyálas se.

2011. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!