Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressem meg újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem meg újra a barátnőmet mint ahogy régen szerettem? 4 hónapja vagyunk lassan együtt!

Figyelt kérdés
Az elején nagyon szerelmes lettem belé majd a sok veszekedés miatt csökkent bennem a szerelem!majdnem szakítottam vele! mégis rájöttem nekem nem kellene nála jobb lány!zavar 1-2 dolog a múltjából de az idő majd megoldja és később nem fog zavarni!amúgy rettentően szeret ő is engem de kéne valami plusz a kapcsolatunkba hogy még szorosabb legyen!elég sokat vagyunk együtt!vissza fog térni a régi szerelem ha eltudom fogadni a múltat? értelmes válaszokat köszi 21 F
2011. aug. 19. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Zoli te vagy az?????????
2012. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
figyu teso rohadtulbe vagyokrugva most lattam meg a kerdesed komment huszaron, es tudom hogy nem vagyunk egyformak vmmint ahogy a kapcsolatok sem dea lenyeg az ghogy ugyanabban a cipoben jarunk mert az en kapcsolatom pont emiatt ment gajra, a lenyeg az hogy ilyenkor probald meg oszpontositani benned azt ami a hiba, es merlegeni hogy mi az ami zavarhatja ot benned mert te sem vag ytoketletes ahogy senki sem. probalj meg kompromisszumokat kotni, es felul emelkedni sajat magadon, mert ha elveszited azt akit szeretsz a magany es a oboldogtalansag meg fog emeszteni. tudom hogy talalnal masikat en is talaltam de jusson eszedbe hogy egy se leszu´gyanilyan mint o, az emberek nem egyformak szeresd ugy ahogymeg senkit sem tanusits turelmet es legyele eleg okos ahoz hogy a hisztijeit turd es megladotid formalhato lesz,csak figyelj nagyon oda hogy mindig te legyel a ments var akihez szaladhat ha baj vam
2012. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!