Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottak velem, és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak velem, és nagyon össze vagyok omolva. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

:"""((


23L


2011. aug. 19. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szegény :( Fel a fejjel...
2011. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
GYALOG :D
2011. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De úgy sírok, hogy abba sem tudom hagyni. :(
2011. aug. 19. 13:15
 4/12 anonim ***** válasza:
probáld meg újra mert még szereted
2011. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit próbáljak meg újra? Azt mondta, hogy végleges, és eldöntötte, de amúgy szeret, de nem szerelmes, és ez a baja. :(
2011. aug. 19. 13:17
 6/12 anonim ***** válasza:
jön a következő. én nem mennék pitizni a helyedben, főleg ha téged dobtak ki. legyen önbecsülésed.
2011. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mást nem tehetsz, mint elfogadod a döntését.

Sírd ki magad. Szerintem egy kis önsajnálat is bele fér.

Elvégre az önérzetedet biztos, hogy az is sérti, hogy nem te adtad ki az ő útját. Ezek után pedig igyekezz minél előbb talpra állni,újra megtalálni régi önmagadat. Menj szórakozni, barátkozzál, ismerkedj! Próbálj meg tanulni az esetből. Ne hagyd hogy ismét csak játszanak az érzéseiddel.

Semmi esetre se alázkodj meg előtte sem, és mások előtt sem! A múltat zárd le és mindig új lappal indíts!

2011. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi mással is,fel a fejjel,nem ér annyit. Voltam már a helyedben hidd el. Ilyenkor az a legjobb ha kisírod magad, majd barátnőkkel elkezdesz bulizni, ismerkedni, tudom még ilyenkor nem vágysz egy kapcsolatra de jót tesz az önbecsülésednek, ha egy buliban tepernek utánad.:) Flörtölj! Keress valami hobbit ha túl sok a szabadidőd.Sportolj vagy valami. Ne menj utána,én azt tettem és hidd el semmit nem bántam meg jobban...:S Te ne légy ilyen buta!:)
2011. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 harcosangyal ***** válasza:

Meg ne próbáld visszaszerezni! Az a legrosszabb amit tehetsz.

Sírd ki magadból, meséld el másoknak ha ez könnyít a lelkeden. Hidd el minden elmúlik, csak idő kérdése. Ha már tudsz úgy menni emberek közé, hogy nem sírsz mindenen akkor érdemes kimozdulni. Előtte nem ajánlom ha csak nem muszáj. Legalábbis nekem ez a tapasztalat. Kerüld a nyálas, csöpögős filmeket és zenéket mert csak jobban depresszióba üldöznek. Kitartás!


HIMYM idézet: "A pasik olyanok, mint a metró. Ha egyről lemaradsz, öt perc múlva jön a következő. (...) De ha elment az utolsó járat, felszállsz bármire."


És még valami, másnap újra jönnek metrók :)

2011. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ő is szeret, akkor nem értem. Azt mondja, az én érdekemben. hogy lehet ez??? Én neki akartam gyereket szülni, meg mindent, ő meg előáll ilyen hülyeségekkel, pedig már nem kisfiú, 31 éves.
2011. aug. 19. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!