Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

A volt barátomat vissza akarom szerezni, nagyon szeretem még őt. Ő szakított velem.

Elkezdtem vele levelezni neten, és azóta többször belép arra a közösségi oldalra. Azelőtt nagyon ritkán.

Naponta 3-szor is . Ha írok neki, vissaír, de elég röviden válaszol. Talán azt várja, hogy írjak neki?

Nem akarok nagyon nyomulni.

17 évesek vagyunk.


2011. aug. 19. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
(Y)
2011. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt vegyem igennek?
2011. aug. 19. 18:10
 3/14 anonim ***** válasza:
...v csak kéreti magát és azt várja h te nyomulj...
2011. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
chaten nem lehet jól ismerkedni. beszéljetek meg egy találkozót, menjetek mozizni vagy valami és akkor látni fogod a viselkedéséből, hogy bejössz-e neki. az online chat olyan mű... nem látod, hogy mosolyog-e, mik a reakciói... élőben meg a testbeszéd is sokat elárul.
2011. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, de tudod mi már jártunk. Szóval ő a volt barátom.

Nem ismerkedünk, hanem megpróbálom vele újra felvenni a kapcsolatot.

2011. aug. 19. 18:21
 6/14 BlackSword ***** válasza:
Szerintem anno volt oka annak, hogy szétmentetek... Szerinted van értelme újra kezdeni???
2011. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én egy újrakezdésnek se vagyok a híve.

Ha egy kapcsolat szétment, akkor szétment, vagy azért, mert az egyik nem szerette eléggé a másikat, vagy olyan probléma merült föl, amit nem tudtatok megoldani. Teljesen mindegy melyik, az újrakezdés időhúzás és az élet pazarlása.

Ha ő szakított akkor szakított, neked meg tiszteletben kéne tartani a döntését. Ha szereted, elfogadod, hogy így döntött, neki az az út jobb.

Az, hogy visszaír azt jelenti, hogy nem paraszt. Ennyi.


Amúgy: ha ő szakított, miért várná, hogy írj neki? Miért akarna tőled bármit is, ha ő mondta ki azt, hogy "jobb nélküled"? Most komolyan.


De ha még egyszer összejönne a dolog, akkor ezek a lehetőségek vannak:

- a másiknak jobb lenne nélküled, és ezt agyilag tudja is, te túl gyenge az akaratereje és hiányzik neki a jól bebiztosított, megszokott élet, így visszajön

- megpróbálja megint a kapcsolatot, mert úgy érzi, nem találna egyhamar jobbat vagy hozzád hasonlót, és reménykedik, hogy azok a problémák, amik köztetek voltak (és persze nem oldódtak meg) most majd úgy semmivé foszlanak mint a mesékben

- nem kellesz neki, de amíg nem jön olyan, ami neki megfelelő lenne, jó vagy te is és elvisel


Most őszintén: Miért is nem akarsz túllépni rajta?

Nehéz szembenézni a jövővel egyedül? Kapcsolatfüggő vagy? Szeretethiányos? Nem érdekel, hogy neki mi a jó, csak az, hogy neked mi kell?


Vagy.. mi is?

2011. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem vagy te egy kicsit kabd be a ...?

Lehet, hogy veled még nem történt olyan dolog, ami miatt muszáj volt szakítanod, de van olyan, hogy mindkét fél hibázik, nehéz fenntartani a kapcsolatot a távolság, vagy a problémák helyett, de szakítás után rádöbben az ember mit veszített. Az lehet, hogy te nem vagy az újrakezdés híve, ez is egy dolog, de a kérdésem nem erre irányilt.

Tudom, hogy helyesen cselekedtem, mivel nagyon szerettük egymást.

Most újra összejöttünk, lehet fujjogni.

Igen, ez van. :/

És mi van, ha véletlen boldogok leszünk?

2011. aug. 19. 22:38
 9/14 BlackSword ***** válasza:

ha annyira szerettétek egymást, akkor miért menetek szét???

Szép álmokat!!!

2011. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert az apukája azt mondta, megöli őt, ha velem marad.
2011. aug. 20. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!