Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már pasid/barátnőd? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már pasid/barátnőd? És mikor jöttél össze először valakivel?

Figyelt kérdés
14/L vagyok de még 1 pasim sem volt, és senki sem éreztette még velem, hogy esetleg tetszenék neki én sem voltam igazán szerelmes de voltak már olyanok akik tetszettek nekem (külsőleg,belsőleg is) Néha rám tör az, hogy mi van ha én nem kellek majd senkinek, soha? :/
2011. aug. 19. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most vigasztaljalak meg vagy válaszoljak a kérdésre?
2011. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"Néha rám tör az, hogy mi van ha én nem kellek majd senkinek, soha?"

az beteges ha ezt 14 évesen komolyan gondolod...

2011. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen, volt.


Első csók 13 évesen és 11 hónaposan :DD


"Komolyabb kapcsolat" 15 évesen és 7 hónaposan. Azóta együtt vagyunk, lassan fél éve :)

2011. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Még "csak" 14 éves vagy. Ráérsz még ezzel, nem kell rajta görcsölni. 1-2-3év múlva úgyis változik majd a helyzet nagy valószínűséggel.
2011. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 BlackSword ***** válasza:
Ugyan már... Ne izgulj, ez az érzés is a korral jár... Majd kinövöd...
2011. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Eddig 2 barátnőm volt :D Első 1 hétig második 5 és fél hónapig körülbelül :D Most újra szabad vagyok :D 13 évesen jöttem össze első barátnőmmel :D Meg a másodikkal is :D 14/f Nincs kedved beszélgetni? :D Írj privit :P
2011. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
ez a világ tényleg ennyire elkurvul?XD
2011. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Még nem volt.

Jelentkezők lettek volna, de én vártam valami (valaki) másra. Nagyon úgy tűnik, hogy most bukkantam rá (ezt lekopogom)


20/L


u.i.: nem, nem vagyok ronda vagy 120kg.

2011. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem elkurvult, csak ennyire elbaszott... XD
2011. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:47


Nem akarok nagyon bunkónak tűnni ezért válaszolok: nem volt még komoly kapcsolatom, lehetőségem lett volna rá, de elrontottam, mert akkor még túlságosan tudatlan voltam. :)


18F

2011. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!