Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már pasid/barátnőd? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már pasid/barátnőd? És mikor jöttél össze először valakivel?

Figyelt kérdés
14/L vagyok de még 1 pasim sem volt, és senki sem éreztette még velem, hogy esetleg tetszenék neki én sem voltam igazán szerelmes de voltak már olyanok akik tetszettek nekem (külsőleg,belsőleg is) Néha rám tör az, hogy mi van ha én nem kellek majd senkinek, soha? :/
2011. aug. 19. 21:39
1 2
 11/18 anonim válasza:

Pár hónap múlva leszek 15 éves.

Az első barátom kb egy évvel ezelőtt jöttünk össze 8 hónapig voltunk együtt. Most nincs senkim. :) nyugi biztos hogy megtalál valaki, aki nagyon fog szeretni... várd ki! érdemes :).

2011. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát ,ha ronda vagy akkor nem fogsz kelleni senkinek max. megerőszakol egy pedomaci :/
2011. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kérdésedre válaszolva: 13 évesen találkoztam a nagy Ô-vel 14 évesen jöttünk össze és azóta is együtt vagyunk 10 éve :)))) am meg ne görcsölj rá 14 évesen bôven van idôd :D
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ma 21:56!


Húúúú, grat hozzá! Sok boldogságot a továbbiakban:)

2011. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szeptemberben leszek 15/F, június eleje óta van barátnőm.
2011. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

22:05

köszi :D

2011. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csúnya lányokat is felszedik, a lúzer fiúkkal viszont lóf@sz se fog történni :P


Lebegjen ez a szemed előtt...


Én is most építem az alfa tulajdonságokat magamra, és fejlesztem a kommunikációs készségeimet könyvek segítségével, megtanulom a csajozást ha addig élek is!!


Mindjá F18

2011. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15 évesen volt először. szóval nem vagy még lemaradva:) ne idegeskedj ezen

L19

2011. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!