Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem bocsátanátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem bocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
egyszerűen meddig mehet el, míg azt mondjátok vége
2011. aug. 20. 08:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Első szex után azt mondanám vége
2011. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha megcsalna, azt nem tudnám megbocsájtani. persze elég visszafogott az erkölcsöm, szóval egy csók is annak számítana nálam.
2011. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Ha megcsal valakivel. Ha megüt, vagy csak egyáltalán kezet emel rám. Ha erőszakos ill. agresszív velem. Ha tiszteletlenül beszél vagy viselkedik (nem érdekli a véleményem, bunkó módon válaszol, nem figyel oda rám).


Azt hiszem, ezek nálam az instant szakító okok.


20/L

2011. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Instant szakító ok ha bunkó módon válaszol? Jó nagy bejáratott p.csa lehetsz te.
2011. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna 1 nálam fiatalabb fiúval vagy buliba részegen összefeküdne valami girhes hírhedt riherongy partibu.zi SP imitátor és utánzó fiúnak kinéző valamivel.
2011. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha ukrán bérgyilkosokat fogadna fel hogy megöljenek. Na azért nagyon berágnék... :D
2011. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ma 8:42-es válaszolónak:


Miért, szerinted tűrjek el vidáman olyasmit, hogy ha szólok neki, hogy kéne egy kis segítség valamihez, akkor ő úgy szóljon vissza nekem, hogy "Mi van má'?! Ajj, haggyá' má' békén, hülye liba!"


Ne haragudj, de ha én tudok normálisan komminukálni, ezt a páromtól is elvárom. Velem senki ne legyen tiszteletlen!

2011. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ja, és amúgy ha nagyon érdekel, kedves 8:42-es, nem vagyok bejáratott p.csa, ugyanis eddig egyetlen kapcsolatom volt, ami szerencsére még mind a mai napig tart, 19 évesen veszítettem el (bár ehhez igazából semmi közöd, csak azért írom, hogy lásd, nem egy 14 éves kis tinilotyóval van dolgod), és jövőre tervezzük párommal, hogy összeköltözünk. Erről ennyit.

Uff, én beszéltem.

2011. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem lesz hosszú kapcsolat ha már ennyitől vinnyogsz, úgyhogy ne nagyon vegyél bútorokat, mert ha hazaköltözöl nem lesz hova pakolni.
2011. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem az tényleg sok, hogy 'instant szakító ok', hisz ha szereted, akkor meg lehet vele beszélni, hogy ne legyen bunkó. Persze semmi beleszólás, hisz mindenki másképp csinálja, ez csak az én véleményem.

Viszont abban egyet értek, hogy egy válasz alapján nem szabadna ítélkezni...attól hogy valakinek magasak az elvárásai még nem feltétlenül 'bejáratott p.csa'.

16/F voltam, köszi.

2011. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!