Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem bocsátanátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem bocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
egyszerűen meddig mehet el, míg azt mondjátok vége
2011. aug. 20. 08:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz hosszú kapcsolat alatt, kedves 8:42-es. Már 2,5 éve vagyunk együtt, és eddig minden a lehető lgnagyobb rendben van közöttünk. A bútorokat meg inkább bízd rám, kérlek, szerintem igenis lesz helye mindennek, te csak ne aggódj miattam.

Ami pedig a bunkó, tiszteletlen viselkedést illeti, nem is a magam példájára gondolok, mert nálunk ilyesmi nincs. A nővéremmel bánt így a férje, és szegény rengeteget sírt miatta, hogy mennyire durván beszél vele az a tapló. 4 évig tűrte, végül válás lett a vége. De én már sokkal előbb is kitettem volna a szűrét, ha napi szinten kell hallgatom a gorombaságait.

2011. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mit vagytok úgy oda én Fluor Tomikámmal már 2 éve élek együtt,a szexuális életünk a fellegekben jár minden nap más és más pózok és örömszerzési praktikákat veszünk be.


SP voltam.

2011. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ja és már össze is költöztünk.
2011. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha megcsalna és ha hazudna nekem.

Én sem tűrném el, ha tapló módon beszélne velem. Az én családomban is van példa, de ott már mind a két fél tud úgy beszélni egymással, de a férfi ott paraszt.

Szerencsére nálunk nincsenek ilyen gondok. Egyenrangú partnerek vagyunk egymás számára és tiszteljük egymást.

2011. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ezt a választ jónak találtam:

"Ha megcsalna 1 nálam fiatalabb fiúval"

szóval ha idősebbel csal meg az még oké? :D

2011. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
megcsal, átb*sz, hazudik, hisztizik, sorolhatnám még.
2011. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
8:47 tényleg egy hüly e pics a lefogadom hogy hisztis is azok szoktak ilyet hogy pasinak semmit nekik mindent és még csak észre se veszik
2011. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves 18:05-ös válaszoló, az a helyzet, hogy k.rvára nem voltam kíváncsi a véleményedre. Nem ismersz engem, nem ismered a családi hátteremet sem, és baromira nem vagy tisztában a helyzetemmel. Ha nálam a tiszteletlenség szakító ok, akkor fogadd el. Felőlem te úgy viselkedsz/azt tűrsz el a párodnak, amit csak jól esik, de én első kézből láttam a nővérem példáján, hogy mennyire meg tudja gyötörni az embert, ha állandóan úgy viselkednek vele, mint egy kapcaronggyal. Amúgy meg teszek rá, hogy p.csának és hisztisnek tartasz-e, vagy sem. Nem veled járok, akkor meg nem tök mindegy neked? Nem a te problémád vagyok, kiscsillag. Szóval hátrébb az agarakkal, ha lehet, és szállj le a magas lóról, mert nem áll jól neked az arcoskodás.


8:47-ös válaszoló voltam.

2011. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy nem érdekel téged hogy kretén vagy
2011. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Inkább vagyok kretén, és élek egy boldog párkapcsolatban, semminthogy olyan kis elfuserált, szánalmas kis senki legyek, mint te, akinek még csak nője sem volt soha, és fogalma sincs, mit jelent "kapcsolatban élni", de azért ide járkál a GYIK-ra okoskodni, meg oltogatni olyanokat, akikről semmit se tud. A kicsi fakradat kompenzálod azzal, hogy ide jössz és másokat oltogatsz neten keresztül? Hmm? Menj inkább és szerezz magadnak életet, gyökér.
2011. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!