Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom féltékeny lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Freddy20 kérdése:

Párom féltékeny lehet a munkám miatt?

Figyelt kérdés
Állandó 12 órázom.A párom folyton piszkál,mert kevesebbet foglalkozom vele és a lányunkkal.Pedig igyekszem,de nehezen megy.Mert baromi fáradt vagyok.Már kitalálta azt,hogy megcsalom:(
2011. aug. 20. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Uh. Hát nézd, biztosan hiányzik neki a több odafigyelés, amit a munkád előtt nyújtottál neki. Az normális, hogy kicsit hiányolja. Persze bíznia kellene benned, és mint felnőtt ember, átgondolnia és megérteni a helyzetet. Ha felmerül benne ilyen, hogy megcsalod, talán még nem gond, de én biztos nem dörgölném az orrod alá hogy megbántsalak vele, legfeljebb utánna járnék aztán ha megnyugodtam elfelejteném. Szerintem próbáljátok megbeszélni. Meg kell értenie, hogy a család miatt dolgozol ennyit. 16/F
2011. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő nem dolgozik vagy mi? Mert akkor mondd neki hogy foglalja el magát ő is napi 12 órában és utána gondolkodjon ilyen baromságokon.

Bár én nem tartom jónak alapból ha ennyit dolgozik valaki, ez tönkreteszi a családot, a gyerekkel nem tudsz eleget foglalkozni. És nekem senki ne mondja hogy nem lehet megélni 8 órás munkából... le kell mondani néhány dologról de meg lehet ha mindkét fél dolgozik.

2011. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!