Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak? Mit gondolnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak? Mit gondolnál?

Figyelt kérdés

Szóval beteg vagyok, vagyis volt egy balesetem és most nem mehetek ki a házból. A barátom egyszer meglátogatott a héten, és azóta is ígérgette,hogy ma jön aztán nem tud majd holnap és ma is ír egy sms-t hogy ne haragudjak, hogy nem tud jönni..Azt mondja teljesen leégett(20km kb.) De azért leírta, hogy dél óta nézik a meccseket a barátjával..

Ha tudnám, hogy tényleg a pénz miatt nem jön akkor nem lenne semmi problémám...de nekem ez eléggé fura és rosszul esik. Jogosan? Mit gondoltok erről?


2011. aug. 20. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Az Arsenal a Liverpoollal játszik!
2011. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:) Hasznos volt..

Tudom, hogy érdekes meccsek vannak, csak akkor ne jöjjön ilyen kifogásokkal és rosszul esik, hogy ennyire nem érdekli mi van vagy akkor ne ígérgetné, nem?

2011. aug. 20. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel a telefont, ne reagálj semmire. Kénytelen lesz személyesen megjelenni. Akkor aztán majd elválik, hogy mi lesz, csak rajtatok múlik. És jobbulást.
2011. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De most Én reagálom túl? Ti ezt hogy kezelnétek?
2011. aug. 20. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Sztem ez tényleg érdekes szituáció. Hagyd, hogy kezdjél el neki iányozni. Majd magához tér.
2011. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy kezelném, hogy kikapcsolnám a telefonomat, majd este vissza, ha nem hív, nem keres, akkor megmondom, hogy ne is jöjjön többet. Ha pedig felhív, akkor gondolom úgyis azt mondja, h "jááááhj, bocsi, ez meg ez történt... ezért meg ezért nem tudtam menni..." akkor be lennék sértődve, de nagyon.
2011. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!