Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Felejtsem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejtsem el vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Régen nagyon oda voltam érte, már amikor megláttam, akkor nagyon megtetszett. A srác megtudta, hogy tetszik nekem, de nem érdekelte, egyik barátnőmnek azt mondta, hogy esélyem sincs nála, meg hasonlók. Ez kb. 3 éve volt. Azóta teljesen megváltoztam külsőleg és belsőleg is. Pár éve egy buliban látott, akkor leült mellém a haverjával és nézett, de én felálltam és elmentem onnan. Később összejöttem az egyik távolabbi haverjával, és mikor bulizni mentünk, akkor hozzá odament beszélgetni, de inkább csak vonakodva, mert látta, hogy ott vagyok, de olyankor kerültem a tekintetét. Pár hónap után ismét összefutottunk az utcán, az úttest 2 végén voltunk, amikor észrevett és nézett, és én is néztem. Azaz igazság, hogy még most is tetszik. Sokszor sikerül elfelejtenem, de ha meglátom, akkor újra megtetszik, de be kell látnom, hogy semmi esélyem nem lesz nála soha, igaz? Nem tudom mit kéne tennem…
2009. ápr. 15. 18:32
 1/2 Voguelilias ***** válasza:

macska egér játék. Próbálj vele beszédbe elegyedni! Veszteni valód úgy sincs! Máshogy sose derül ki hogy tetszel-e neki és esetleg lehetne valami köztetek.

Bátorság!:)

2009. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mikor megismertem a barátom azt mondtam áh,ez a srác sose lesz az enyém,ennek a srácnak sosem jönnék be tuti semmi esélyem.De én akkor sem adtam el hiszen nem volt mit veszítenem.És láss csodát ő is odavan értem.Már 6 hónapja boldogítjuk 1mást:) neked is menni fog hajrá
2009. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!