Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Tegnap koncerten voltunk egy szomszéd srácccal. A koncerten mondjuk nem voltunk végig egymás köztelében, mindkettőnk más társaságba szórodott szét, de együtt mentünk haza. Elég hűvös volt az idő, s egyikünk sem volt rendesen felöltözve. Lassacskán megfagytunk. A hazavezető út több mind 100 km volt autóval. Megkértem,hogy ne üljön az anyósülésre,hanem jöjön hátra, mert megfagyok, és baráti alapon bújjunk össze. Nem érzek különösebben sem többet iránta mind egyszerü barát, lehet még tetsvér is, mert mindig annyira segitőkész. Bármi bajom van tudom,hogy ő rá számithatok. Én egy idő után átmelegedtem és elaludtam. Arra ébredtem,hogy szorosan ölelem, és ő fogja a másik a kezem. Aztán csak vissza alaudtam és a szúrós arca ébresztett amint puszit ad a homlokomra. Nem tudtam többet aludni s még éreztem,hogy kapom a puszikat. Aztán elaludt ő szorosan hozzámbújva.

Mit gondoltok, érez irántam többet?17/L. ő 20/F


2011. aug. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csak Ő tudja :D Lehet csak ártatlan puszi volt...
2011. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DrBadru ***** válasza:
Mondd el neki, hogy jól érezted magad vele aznap este, és köszönöd szépen, hogy kicsit megmelengetett. És hogy érezted ám a puszikat is, és jól esett neked. Ha érez valamit irántad, akkor ezek után el fogja mondani, mert látja, hogy kedvesen közeledtél és megnyílik ;)
2011. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem tudnék ilyet csinálni úgy hogy ne akarnék valamit a csajtól.

18f

2011. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki :)

ha megkérdezné hogy járnál-e vele,szerintem azért mondd meg neki hogy te csak barátként gondolsz rá

2011. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!