Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet, hogy ebből szerelem legyen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Van egy nagyon jó fiú barátom (21), akivel mindent megosztunk, egymásnak elmondjuk a titkainkat, megbízunk egymásban, és nagyon jó barátok vagyunk. Puszit mindig adunk egymásnak, és van amikor csak úgy megölel. Olyan heti 2szer szoktunk találkozni. Azt mondta, én vagyok (most) az egyetlen akinek mindent elmond, és akiben 100%-ig megbízik. A baj csak az, hogy van egy nagyon "jó" haverja, aki néha nem foglalkozik vele, átveri, de mégis ha az a fiú hivja ugrik, bár nekem is ha valami baj van rögtön ott lesz, de akkor is. (Jó lehet én akarok sokat)

Na de a lényege az, hogy ez részemről már több mint barátság, és nagyon kíváncsi lennék, hohy ő hogy érez, vagy érez-e többet ő is, mer sms-t szokott irni, és ott a végére odairja h szeretlek puszi...meg ha elbúcsúzunk akkor is szeretlek, de hát ez az a barátság szeretlek, vagy lehet más is?


2009. ápr. 15. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy ez a szeretlek a szerelemrol lenne szo...hisz nem is jartok ugyhogy nem modhatja hogy "szeretlek" abban az ertelemben legalabbis, de attol fuggetlenul lehet hogy vn nala eselyed, elore is sok sikert :)

15/f

2009. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!